🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
mess architects

Opis

mess architects to pracownia projektowa zajmująca się głównie architekturą, architekturą wnętrz oraz grafiką i wzornictwem przemysłowym. Grupa projektowa mess działa już od roku 2008. Przygotowując każdy projekt, ściśle współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i inwestorem komercyjnym. Założeniem kluczowym jest dla nas wypracowanie relacji, w których oczekiwania inwestora oraz doświadczenie i styl projektowania mess architects przekładają się na efektywną współpracę i stworzenie ponadczasowych, prostych i funkcjonalnych projektów.

„Dobry dizajn jest konsekwentny aż do najmniejszego detalu. Niczego nie można pozostawiać samowoli i przypadkowi. Dokładność i rzetelność projektowania są w końcu wyrazem szacunku dla użytkownika.” - Dieter Rams.

W naszej pracy staramy się kierować prostymi zasadami, chętnie wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom. Z założenia poszukujemy najprostszych, ale jednocześnie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nasze projekty nabierają ponadczasowego wymiaru. Precyzja i perfekcja w dopracowywaniu detalów, w doborze najlepszych materiałów czy odpowiedniego światła to procesy, dzięki którym jesteśmy w stanie trafnie odpowiedzieć na konkretne potrzeby klienta, tworząc projekty ciekawe, nowatorskie, o indywidualnym charakterze. Szanując niezastąpione wzorce i idee prekursorów i współczesnych przedstawicieli architektury minimalizmu, w naszej pracy staramy się kultywować uczciwość wobec formy i jakości materiałów. W naszym przekonaniu, im budulec bardziej naturalny, tym bardziej odporny na przemijające chwilowe trendy w architekturze i wnętrzarstwie.

Oferta:

Projekty

Oferujemy projekty w pełni kompleksowe, począwszy od wnikliwej analizy indywidualnych oczekiwań inwestora, poprzez projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy, aż po nadzór autorski nad jego realizacją i pomoc w doborze odpowiedniego wyposażenia. Dzięki licznym kontaktom ze sprawdzonymi wykonawcami, oferujemy usługi różnych specjalistów na etapie realizacji każdego projektu. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla inwestorów korporacyjnych w zakresie przestrzeni komercyjnych, takich jak hotele, sklepy, biura, restauracje czy kluby.

Wizualizacje

Wizualizacje architektoniczne to oferta która w znaczącym stopniu wpływa na jakość projektu. Uwidacznia główne walory samego założenia projektowego, oraz wpływa na efektywniejszą pracę w sferze jego marketingu. Ofertę fotorealistycznych wizualizacji projektów architektonicznych oraz przestrzeni komercyjnych kierujemy głównie do deweloperów, inwestorów korporacyjnych oraz na indywidualne potrzeby klientów prywatnych.

Grafika

Identyfikacja wizualna to oferta która powinna spełniać obowiązek promocji w sferze ogólnej identyfikacji rynkowej na odpowiednim poziomie. Identyfikacja graficzna wnętrza budynku, logotyp konkretnej firmy, wizytówka prywatna czy firmowa, powinny spełniać założenia które będą bezpośrednio wpływać na ich oryginalność i konkurencyjność. Naszym zdaniem im treść grafiki jest prostsza, tym jej przekaz jest łatwiejszy w odbiorze, a wizualizacja marki staje się bardziej ponadczasowa.

„W dobrym dizajnie jest tak mało dizajnu, jak to tylko możliwe. Im mniej dizajnu, tym większy jego ciężar gatunkowy, bo koncentruje się on na tym, co najistotniejsze, a nie przeładowuje produkty zbędnymi detalami. Powróćmy do pierwotnej czystości, do prostoty!” - Dieter Rams.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności