ATA architekci - Architekt budynków

ATA architekci to zespół doświadczonych architektów. Wpółpracujemy również z projektantami instalacji sanitarnych, wentylacyjnych oraz elektrycznych.

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju oraz Szwecji, Belgii i Irlandii. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, usługowo-handlowe i przemysłowe, w różnych fazach realizacji inwestycji. Zajmujemy się również wykonywaniem projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Nasz zespół działa na terenie całej Polski. Współpracując z doświadczonymi branżystami oferujemy pełen zakres usług i w efekcie oddajemy kompleksowy projekt. Zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego też dostosowujemy się do nowych wymagań naszych klientów i projektujemy z nastawieniem na budownictwo ekologiczne - niskoenergetyczne.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem architektonicznym budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, gospodarczych oraz komercyjnych. Realizujemy inwestycję od wstępnej koncepcji poprzez obsługę formalno-prawną, uzgodnienia branżowe po uzyskanie pozwolenia na budowę.

Świadczymy usługi projektowe w zakresie inżynierii sanitarnej dla wszelkiego rodzaju obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej.

ATA Architekci - kompleksowe projektowanie architektoniczne, instalacji i sieci sanitarnych, świadectwa energetyczne.

Znajdź nas
Sopot
WWW
ATA architekci
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez Lux4home™
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez KUPPER GLASS
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez ArtCore Design
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez piecia30
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez Palette CAD
ATA architekci
ATA architekci jest obserwowany przez Ewa
ATA architekci
Nowe zdjęcie od ATA architekci
%C5%81azienka+-+zdj%C4%99cie+od+ATA+architekci
ATA architekci
Nowe zdjęcie od ATA architekci
%C5%81azienka+-+zdj%C4%99cie+od+ATA+architekci