Prezenty na Dzień Dziecka do -40% 🎈🧸
zdjęcie główne profilu
ATA architekci

Opis

ATA architekci to zespół doświadczonych architektów. Wpółpracujemy również z projektantami instalacji sanitarnych, wentylacyjnych oraz elektrycznych.

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju oraz Szwecji, Belgii i Irlandii. Projektujemy budynki mieszkalne, biurowe, usługowo-handlowe i przemysłowe, w różnych fazach realizacji inwestycji. Zajmujemy się również wykonywaniem projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Nasz zespół działa na terenie całej Polski. Współpracując z doświadczonymi branżystami oferujemy pełen zakres usług i w efekcie oddajemy kompleksowy projekt. Zależy nam na ciągłym rozwoju, dlatego też dostosowujemy się do nowych wymagań naszych klientów i projektujemy z nastawieniem na budownictwo ekologiczne - niskoenergetyczne.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem architektonicznym budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, gospodarczych oraz komercyjnych. Realizujemy inwestycję od wstępnej koncepcji poprzez obsługę formalno-prawną, uzgodnienia branżowe po uzyskanie pozwolenia na budowę.

Świadczymy usługi projektowe w zakresie inżynierii sanitarnej dla wszelkiego rodzaju obiektów budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej.

ATA Architekci - kompleksowe projektowanie architektoniczne, instalacji i sieci sanitarnych, świadectwa energetyczne.

aranżacja mieszkania w Gdyni
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności