Dzień Chłopaka tuż tuż! Odkryj pomysły na prezenty 🎁
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
studio POTORSKA

Opis

studio POTORSKA proponuje współpracę w zakresie projektowania architektonicznego. Wykonujemy kompleksowe projekty aranżacyjne przestrzeni komercyjnych oraz wnętrz prywatnych. Projektujemy wnętrza użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, puby, hotele, spa, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne itd) oraz prywatne mieszkania, domy i apartamenty. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu projektów wnętrz wystawienniczych (galerie sztuki, wystawy, muzea). Naszą ofertę dostosowujemy do zróżnicowanych wymagań i możliwości finansowych Klientów. Opracowujemy plan przedsięwzięcia, koncepcję funkcjonalno-przestrzenną, gwarantujemy pełen dobór wyposażenia pod względem rentowności i funkcjonalności, projektujemy meble.

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze projektowej sklepów sieciowych. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie obsługi procesów projektowych dla nowopowstających salonów. Opracowujemy projekty wstępne, wykonawcze oraz pilotujemy projektowo Państwa inwestycje. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za kontakty z wykonawcami oraz koordynatorami najemców w centrach handlowych.

Współpracujemy z wykonawcami oraz dostawcami. Zaproponujemy Państwu zoptymalizowany plan wykonawczy dostosowany do potrzeb od inwestycji wielkoformatowych, sieciowych oraz powtarzalnych - do indywidualnych, unikatowych rozwiązań wnętrzarskich, wymagających najlepszych w branży wykonawców oraz rzemieślników.

Otoczenie, w którym żyjemy intensywnie wpływa na charakter projektowanych przez nas przestrzeni. Z tych trzech aglomeracji, czerpiemy inspirację dla projektów i entuzjazm do działania. Spokojny rytm nadmorskiego życia pozwala nam na tworzenie projektów bliskich naturze oraz człowiekowi, sąsiedztwo portu morskiego budzi w nas potrzebę funkcjonalizmu a atmosfera stolicy daje energię i otwiera na nowoczesność i minimalizm.

Odznaki

Publikacja w albumie "Homebook Design 2015"
Publikacja w albumie "Homebook Design 2014"
Porady na forum
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m
Wnętrze z Banksy`m
Wielkomiejski Eklektyzm - apartament 120 m2 Gdynia
Letnie studio w Gdyni, 50m2
Sopocki apartament w stylu Retro, 50m2
Yin i Yang
Studio na 10 piętrze
Nadmorska kawalerka z rozmachem
W hiszpańskiej bieli
Skandynawski gaj
Fort Forest
Dom na Wzgórzu
Akademia fryzjerska Wioletty Michalskiej
Concept store Moodi
Sala konferencyjna PKS Gdańsk
Orzechowy apartament
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Mateusz Bednarczyk 5.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika skolopendra.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Dagmara Stangierska.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Inkadr.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika mojasztuka.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Noclaf producent mebli łazienkowych .
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika OOROC.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika _space architects.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika WITTWÓRNIA: Robert Witt.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika SCHODY ZALEWSKI.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika dzagasy@o2.pl.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Średni biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Średni biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Salon, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Jadalnia, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Kuchnia, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Kuchnia, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Sypialnia, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Łazienka - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Łazienka - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała biała szara z biurkiem sypialnia z balkonem / tarasem ... - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała biała szara z biurkiem sypialnia z balkonem / tarasem ... - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała biała sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała biała sypialnia, styl skandynawski - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Biała sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Biała sypialnia, styl skandynawski - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Sypialnia, styl skandynawski - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl minima ... - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl minima ... - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl minimalistyczny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament w Gdyni 90 m2 w Silver House - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl minimalistyczny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Średnia otwarta z salonem biała szara kuchnia w kształcie ... - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Średnia otwarta z salonem biała szara kuchnia w kształcie ... - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Mała szara jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl nowoc ... - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Mała szara jadalnia jako osobne pomieszczenie, styl nowoc ... - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Biała szara jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Biała szara jadalnia, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Salon: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Salon, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Salon: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Salon, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Małe z zabudowanym biurkiem białe biuro, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Biuro: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Małe z zabudowanym biurkiem białe biuro, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Hol / przedpokój, styl tradycyjny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Hol / przedpokój, styl tradycyjny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Mały biały szary pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka ... - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Mały biały szary pokój dziecka dla dziecka dla nastolatka ... - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Pokój dziecka, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Pokój dziecka, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Schody, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Schody: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Schody, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Schody, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Schody: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Schody, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od studio POTORSKA
Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od studio POTORSKA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dwupoziomowy apartament w Gdańsku 120 m - Łazienka, styl nowoczesny - studio POTORSKA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika ZegaryDesign.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Formea Studio.
studio POTORSKA jest obserwowany przez użytkownika Mago Studio.