BLACK WEEK
Produkty przecenione
Sprawdź
Co szukasz?
Zobacz także

Kossakowska.design - Architekt / projektant wnętrz

Mój zawód to dla mnie pasja: do architektury, do wnętrz i ludzi. Sama osobiście prowadzę każdy projekt, a także nadzoruję wykonawców. Mam indywidualne podejście, nie tylko do przestrzeni - wnętrza Twojego domu czy mieszkania, ale przede wszystkim do Ciebie.

Z pewnością chcesz wiedzieć czym wyróżniają się moje projekty?

Doceniam i szanuję Twój czas, a także słucham Cię uważnie.... Dla mnie wnętrza to nie tylko look i wygląd końcowy, ale również analityka - ergonomia i funkcjonalność. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w tych obszarach, oraz ukończone studia na kierunku Design Management pozwalają mi projektować wyjątkowe, niebanalne i ponadczasowe przestrzenie. Cel, jaki stawiam sobie za każdym razem realizując kolejny indywidualny projekt, to stworzenie przestrzeni idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się: realizacje pod klucz, projekty, wizualizacje komputerowe 3D oraz dokumentacje techniczne, nadzory realizacji, przy współpracy z godnymi zaufania wykonawcami, projekty, meble pod indywidualne zamówienia – autorskie koncepcje.