Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Autors.KA

Opis

Autors.KA pracowania . projektowa, jest Gdańską pracownią która zamiłowaniem i pasją zmienia wnętrza na zaprojektowane. Duży nacisk kładziemy na dopasowanie rozwiązań projektowych, kreatywnym podejściu przedstawianych idei wnętrza, jego stylu, ergonomii do potrzeb Klienta.

Pracownia oferuje przede wszystkim projekty wnętrz mieszkalnym, publicznym i komercyjnych. Oprócz tego oferujemy obsługę nie tylko w fazie koncepcyjnej czy projektowej ale również realizacji.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy : autorska.kontakt@gmail.com

Odznaki

Porady na forum
MIESZKANIE - GDAŃSK - NADMORSKIE
Mieszkanie - Gdynia Wielki Kack
Apartament - Garnizon
Mieszkanie - Gdańsk Nowa Morena
Mieszkanie I - Cztery Oceany Gdańsk
Mieszkanie II - Cztery Oceany Gdańsk
Mieszkanie - Gdańsk Oliwa
Mieszkanie - Reda
Industrialne mieszkanie - Śródmieście Gdynia
Mieszkanie - Gdynia Śródmieście
Mieszkanie - Gdynia Karwiny
Mieszkanie - Gdynia Kack
Projekt części wspólnych w Kamienicy Morskiej
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Mateusz Bednarczyk 5.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika skolopendra.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Magdalena Mazurewicz.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Aleksandra Lubacka.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika grzegorz-gromowski.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Magdalena C 762.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika mojasztuka.
Autors.KA odpowiedział(a) w wątku osłona szyny karnisza.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Kasia Pniewska.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika AURA HOME.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Salon, styl glamour - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament - Garnizon - Salon, styl glamour - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia biała czarna jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia biała czarna jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia otwarta z salonem biała szara z zabudowaną lodówką z podblatowym zl ... - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Średnia otwarta z salonem biała szara z zabudowaną lodówką z podblatowym zl ... - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl skandynawski - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średni czarny hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Średni czarny hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia beżowa biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuc ... - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Średnia beżowa biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem kuc ... - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie liter ... - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Mała otwarta z salonem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie liter ... - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Duży biały czarny z marmurem na podłodze hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Duży biały czarny z marmurem na podłodze hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Duża szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Duża szara jadalnia w salonie, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średni biały szary salon z kuchnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament - Garnizon - Średni biały szary salon z kuchnią, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Mały szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament - Garnizon - Średni szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Kuchnia, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Kuchnia, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament - Garnizon - Salon, styl skandynawski - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Garnizon - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Salon: Apartament - Garnizon - Salon, styl skandynawski - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia szara jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia szara jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia biała jadalnia, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała otwarta z salonem biała szara kuchnia jednorzędowa z marmurową podłogą ... - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Mała otwarta z salonem biała szara kuchnia jednorzędowa z marmurową podłogą ... - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem ... - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Apartament - Garnizon - Średnia z salonem biała z zabudowaną lodówką z podblatowym zlewozmywakiem ... - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Łazienka, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Łazienka, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Średnia biała czarna jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Apartament - Garnizon - Średnia biała czarna jadalnia w salonie w kuchni, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl industrialny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Mała bez okna łazienka, styl industrialny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Autors.KA
Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Autors.KA
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Apartament - Garnizon - Łazienka, styl nowoczesny - Autors.KA. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika monika-blonska 2.
Autors.KA jest obserwowany przez użytkownika Jolanta Jagoda Błasiak.
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności