LEW ARCHITEKCI - Architekt / projektant wnętrz

Jesteśmy zespołem świetnie rozumiejących się projektantów. Razem stworzyliśmy biuro projektowania wnętrz i realizujemy projekty w okolicach Rzeszowa, Krakowa i Warszawy oraz zdalnie na całą Polskę, a nawet za granicę.

Wiedza zdobyta na studiach technicznych na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz wiedza z designu i nowych mediów Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych pozwalają nam łączyć wiedzę z wielu dziedzin potrzebnych do stworzenia kompleksowej obsługi koniecznej w przypadku projektowania wnętrz. Wszystko po to by oferować usługi najwyższej jakości.

Pracujemy nad tym by otoczenie i wnętrza w polskich domach i mieszkaniach stawały się coraz piękniejsze, funkcjonalne i przyjemne. By były miejscem do spędzania czasu z rodziną, pracy z przyjemnością. Miejscem do odkrywania siebie oraz spotkań z przyjaciółmi. Chcemy by otoczenie, w którym spędzamy tyle czasu dawało nam wiele radości dzięki swojej estetyce i dobrze przemyślanym rozwiązaniom. Marzymy, by wnętrza zaprojektowane przez nas rozwijały kreatywność, umożliwiały osiąganie wyznaczonych celów i spełnianie marzeń przez ich użytkowników. Naszą pasję i biuro projektowe, rozwijamy głównie w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie, ale nie ograniczamy się wyłącznie do wskazanych miast i projektujemy wnętrza w całej Polsce.

Dzięki temu nasze projekty są profesjonalne, ciekawe i oryginalne – zgodne z trendami jak i wszelkimi wymogami technicznymi. Stosujemy wiele rozwiązań i sposobów pracy nad projektem, by był on właściwie przygotowany i dobrze przemyślany. Jesteśmy kreatywni i otwarci na nowe rozwiązania projektowe.

LEW ARCHITEKCI to doświadczone biuro, które oferuje projekty wnętrz oraz wizualizacje na europejskim poziomie.

Kierujemy się funkcjonalnością i dbamy o to by wszystkie nasze pomysły były zgodne z estetycznymi trendami oraz oczekiwaniami klientów. Wciąż się szkolimy i rozwijamy, gdyż wierzymy, że stały rozwój i nowa wiedza to konieczność w naszej branży oraz świadczy o profesjonaliźmie. Cały nasz czas i energię inwestujemy w poszerzanie praktyki w dziedzinie projektowania wnętrz, wizualizacji i designu