zdjęcie główne profilu
Ledon Design

Opis

Ledon wymyka się wszelkim dehttps://www.homebook.pl/konto-uzytkownika/edycja-haslafinicjom, bo definicji nie lubi. Tworzymy tu rzeczy niepowtarzalne, unikatowe, po prostu fajne. Eksperymentujemy z treścią, walczymy z artystyczną materią. I po co? By zwalczać nudę w mieszkaniach, biurach, domach i innych, definiowanie pozostawiając pozostałym.

Ledon jest nowoczesną, energooszczędną i estetyczną alternatywą dla klasycznych, szklanych neonów reklamowych. Wyróżnia go wysoka jakość wykonania i najwyższej próby design krajowego pochodzenia. Równie dobrze sprawdza się jako lampka do dziecięcego pokoju oraz jako szyld nad restauracją.

Ledony we wnętrzu minimalistycznym
Ledony we wnętrzu Boho
Ledony we wnętrzu Glamour
Ledony we wnętrzu Industrialnym
Oświetlenie pokoju dziecięcego
Mieszkanie Glamour
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności