LAMAdesign - Architekt / projektant wnętrz

LAMAdesign zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym oraz Home Stagingiem. W swojej ofercie zawiera kompleksowe, indywidualne i niepowtarzalne projekty, dzięki doświadczeniu zdobytemu w Polsce oraz zagranicą.

Naszym celem jest tworzenie wnętrz, w których każdy znajdzie cząstkę siebie i przeleje w nie pełnie emocji i uczuć. Projektując przy ścisłej współpracy z klientem, staramy się połączyć nasze doświadczenie, pasje i estetykę z wizją i wymaganiami klienta.

Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, obiektów przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej obejmuje inwentaryzacje, rysunki techniczne, fotorealistyczne wizualizacje, zestawienie materiałowe oraz nadzór autorski. Dodatkowo na specjalne zamówienie wykonywane są projekty mebli indywidualnych wraz z wykonawstwem u zaufanych i doświadczonych producentów.

Posiadamy bogate poświadczenie w Home Stagingu, który podnosi prestiż sprzedawanych lub wynajmowanych nieruchomości, dzięki specjalnym zabiegom aranżacyjnym.