Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
Miedzian Dom

Opis

Z największą przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu unikalne produkty marki Miedziany Dom (wcześniej Copper House) , wykonane ze szlachetnego materiału, jakim jest miedź oraz mosiądz. Szeroka gama kolorystyczna, duży wybór zdobień, różnorodność wykończeń pozwoli stworzyć swoje wymarzone wnętrze każdemu kto ceni sobie piękno, luksus oraz niepowtarzalny styl.

Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i dbałości o detale tworzymy dzisiaj wyjątkowe, pełne elegancji wyroby miedziane oraz mosiężne, które cechuje najwyższa jakość, misterność i ręczna precyzja wykonania. Jakość, bezpieczeństwo i trwałość surowca, z którego produkujemy, potwierdzają normy c11000 ASTM - Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów opracowującego normy jakościowe od 1898r.

Oferowane przez nas produkty podkreślą styl wielu domów, hoteli, restauracji oraz obiektów zabytkowych. Stworzą one niepowtarzalny klimat w Państwa otoczeniu.

W naszej ofercie posiadamy:

  • miedziane okapy,
  • miedziane wanny
  • miedziane zlewy kuchenne i łazienkowe,
  • mosiężne baterie łazienkowe oraz kuchenne
  • miedziane łańcuchy deszczowe,
  • miedziane ozdobne kosze rynnowe,
  • miedziane płytki Dekor

Firma Miedziany Dom działa już na polskim rynku od 2008 roku (wcześniej pod nazwą Copper House ) i w tym czasie obsłużyliśmy już ponad 1500 zadowolonych klientów. Nasze produkty oferowane są obecnie wyłącznie za pośrednictwem internetu. Gwarantujemy dzięki temu możliwość zwrotu zamówionych produktów w ciągu 14 dni od ich doręczenia.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest fakt, że możemy wykonać nasze produkty na specjalne zamówienie klienta. Miedziane okapy, miedziane wanny, miedziane zlewy oraz umywalki wyprodukujemy w żądanym wymiarze, kolorze oraz rodzaju wykończenia. Dzięki temu mogą Państwo indywidualnie zaprojektować każdy z zamawianych produktów i cieszyć się ich wyjątkowością. Państwa wnętrze dzięki takiej możliwości będzie unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Z poważaniem

Paweł Krygier Właściciel

Miedziane Wanny
Miedziane Kuchnie
Nowe zdjęcie od Miedzian Dom
Miedziana Kuchnia - zdjęcie od Miedzian Dom
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Miedziana Kuchnia - Miedzian Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miedzian Dom
Miedziana Wanna - zdjęcie od Miedzian Dom
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Miedziana Wanna - Miedzian Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miedzian Dom
Miedziana Okap w rustykalnej Kuchni - zdjęcie od Miedzian Dom
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Miedziana Okap w rustykalnej Kuchni - Miedzian Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności