WWW.STUDIO-INACZEJ.PL - Architekt / projektant wnętrz

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Najbliższy jest nam styl skandynawski, który lubimy łączyć z nadmorskim klimatem wnętrz w stylu New England. Stylizując wnętrza stawiamy na naturalne tekstylia w ciepłych barwach i akcesoria z historią np. stuletnie narty, które wyszukujemy na targach staroci. Lubimy spotkanie klasyki z nowoczesnością, dlatego łączymy stare z nowym. Tapicerujemy meble starannie dobierając tkaniny, przez co nadajemy im niepowtarzalny wygląd.

W naszych aranżacjach dominuje biel przełamana rustykalnymi meblami i elementami z surowego drewna. Zależy nam na stworzeniu eleganckiego i przytulnego wnętrza. Nie podążamy ślepo za trendami. Tworzymy wnętrza, w których same mogłybyśmy zamieszkać.

W naszej ofercie:

Aranżacja wnętrz mieszkalnych - wykonujemy aranżacje wnętrz mieszkań i domów, jak i pojedynczych pomieszczeń np. kuchni, salonu czy łazienki. Tworzymy wnętrza w stylistyce skandynawskiej i stylistyce New England. W naszych projektach dominuje biel, naturalne drewno, tekstylia w ciepłych barwach.

Stylizacja wnętrz - propozycja jest skierowana do tych z Państwa, którzy pragną jedynie drobnych zmian w swoich wnętrzach. Czasem może to być konsultacja kolorystyczna, a w innym przypadku wymiana oświetlenia czy tekstyliów. Poprzez takie drobne zmiany nadajemy wnętrzom nowego wymiaru i nowej jakości.

Tworzenie scenografii do sesji zdjęciowych, programów telewizyjnych (set design)

Okolicznościowy wystrój wnętrz prywatnych i biznesowych (śluby, komunie, święta itp.) - zajmujemy się dekorowaniem wnętrz na specjalne uroczystości i święta.

Kamila Waglewska & Magda Erlandsson