zdjęcie główne profilu
PracowniaDabrowska

Opis

Pracownia Architektury Krajobrazu Justyna Dąbrowska to nowoczesna pracownia zieleni założona w 2011 roku w Szczecinie, przez Justynę Dąbrowską.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych i przestrzeni komercyjnych. Aranżujemy zieleń we wnętrzach nieruchomości prywatnych, przestrzeni biurowych i komercyjnych, a dla tych którzy cenią sobie niekonwencjonalne podejście do zieleni, mamy do zaoferowania żywy mech na ściany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i publicznych.

Przez kilka lat naszej działalności sporządziliśmy kilkadziesiąt projektów ogrodów prywatnych i przestrzeni komercyjnych. Nasze projekty doczekały się publikacji w branżowych magazynach. Zbudowaliśmy kilkanaście ogrodów, które do dnia dzisiejszego pielęgnujemy. Braliśmy udział w dużych inwestycjach miasta Szczecin. Wszystko to wzbogaciło naszą wiedzę o tak ważne doświadczenie zawodowe, nie tracąc przy tym świeżego, kreatywnego spojrzenia na każdą projektowaną przez nas zieloną przestrzeń. Projektując zarówno nowoczesne, założenia jak i tradycyjne naturalistyczne ogrody szczególną uwagę zwracamy na potrzeby przyszłych użytkowników, funkcjonalność, aktualne trendy, oraz ekologię.

Nowoczesny, minimalistyczny ogród.
Rodzinny ogród.
Mała przestrzeń ogrodowa.
Nowoczesny ogród w Szczecinie.
Nowoczesny, elegancki ogród.
Mały, funkcjonalny, oraz nowoczesny ogród w Szczecinie.
Letniego Poranka
mieszkanie
projekt JC
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności