BLACK WEEK
Produkty przecenione
Sprawdź
Co szukasz?
Zobacz także

PracowniaDabrowska - Architekt i projektant krajobrazu

Pracownia Architektury Krajobrazu Justyna Dąbrowska to nowoczesna pracownia zieleni założona w 2011 roku w Szczecinie, przez Justynę Dąbrowską.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu architektury krajobrazu. Specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych i przestrzeni komercyjnych. Aranżujemy zieleń we wnętrzach nieruchomości prywatnych, przestrzeni biurowych i komercyjnych, a dla tych którzy cenią sobie niekonwencjonalne podejście do zieleni, mamy do zaoferowania żywy mech na ściany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do inwestorów prywatnych, jak i publicznych.

Przez kilka lat naszej działalności sporządziliśmy kilkadziesiąt projektów ogrodów prywatnych i przestrzeni komercyjnych. Nasze projekty doczekały się publikacji w branżowych magazynach. Zbudowaliśmy kilkanaście ogrodów, które do dnia dzisiejszego pielęgnujemy. Braliśmy udział w dużych inwestycjach miasta Szczecin. Wszystko to wzbogaciło naszą wiedzę o tak ważne doświadczenie zawodowe, nie tracąc przy tym świeżego, kreatywnego spojrzenia na każdą projektowaną przez nas zieloną przestrzeń. Projektując zarówno nowoczesne, założenia jak i tradycyjne naturalistyczne ogrody szczególną uwagę zwracamy na potrzeby przyszłych użytkowników, funkcjonalność, aktualne trendy, oraz ekologię.