Kominki Godzic - Firma remontowa i budowlana

Kominki Godzic to firma rodzinna, z długimi, pokoleniowymi tradycjami. To dlatego tak dobrze rozumiemy, jak ważna jest rodzinna atmosfera i ciepło domowego ogniska. Każdego dnia dzielimy się naszą wizją ognia i pasją do kominków, a nasza praca daje nam ogromną satysfakcję.

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie kominków w nowoczesnych technologiach i pięknym wzornictwie - począwszy od fachowej porady technicznej, wykonania projektu i foto-realistycznej wizualizacji, do kompleksowej realizacji. Proponujemy bezkonkurencyjne, energooszczędne i zdrowe ogrzewanie domu PIECO-KOMINKIEM AKUMULACYJNYM lub najwyższej jakości systemem opartym na paleniskach z PŁASZCZEM WODNYM. Główną zaletą oferowanych w naszej firmie urządzeń jest wysoka jakość oraz sprawność. Wydajność oferowanych przez nas urządzeń sięga 85%, a ceramiczna szyba w palenisku pozostaje czysta przez długi czas.

Przyjmując najwyższe standardy działania, stworzyliśmy własne laboratorium badawczo-techniczne, w którym testujemy i analizujemy wszystkie parametry oferowanych urządzeń i rozwiązań systemowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone i niezawodne produkty.

Znajdź nas
Czeladź
WWW