Co szukasz?
Zobacz także

olafredowicz - Architekt / projektant wnętrz

Oferuję profesjonalne doradztwo w zakresie architektury wnętrz oraz spraw formalno-prawnych (w zakresie Prawa Budowlanego). Przy projektowaniu aranżacji wnętrz, budynków i lokali proponuję opracowanie koncepcji funkcjonalno-użytkowych w formie rysunków 2D oraz 3D, szkiców i rysunków opracowywanych odręcznie, a także szczegółowych projektów wykonawczych.

Przed rozpoczęciem pracy nad konkretnym projektem proponuję Klientom konsultacje podczas, których można zapoznać się z problemem i tematyką późniejszego projektu. Oferuje różne typy konsultacji w określonych cenach w zależności od skali opracowania: konsultacje architektury wnętrz, konsultacje z wykonaniem koncepcji (w trzech wariantach 2D i 3D) zarówno wnętrz jak i budynków, a także przebudów, remontów i zmian sposobu użytkowania, konsultacje przed zakupem nieruchomości (działek, budynków do przebudowy, mieszkań lub lokali użytkowych).

Na podstawie wstępnych ustaleń i poznaniu indywidualnych wymagań Klienta tworzę koncepcję szczegółową z uwzględnieniem lokalnych możliwości i ograniczeń.

Kolejnym etapem jest opracowanie projektu wykonawczego według ustalonego zakresu na podstawie wybranej koncepcji. Podczas realizacji oferuję pełnienie nadzoru autorskiego.

Jako architekt z uprawnieniami budowlanymi dysponuję wiedzą techniczną oraz udzielam porad z zakresu prawa budowlanego, spraw formalnych oraz technicznych związanych z instalacjami.