Kids Town - Sklep

Dawno, dawno temu albo i nie tak dawno, dwie mamy trójki dzieci wówczas w wieku 3, 5, 12 lat chciały urządzić piękne pokoje swoim pociechom. Pragnęły, aby te pokoiki rosły razem z dziećmi, były funkcjonalne, kolorowe i oryginalne. Jedna z mam poszła do szwedzkiej sieci sklepów meblowych i zrobiła zakupy, druga, projektantka, z meblami nie miała problemu, bo zaprojektowała je sama. I tu zaczyna się właściwa historia....

... owe mamy stanęły przed problemem zapewne wielu rodziców - jak wykończyć dalej pokój, gdzie kupić ładne, niepowtarzalne dywany, jak do nich dobrać wystrój okien, narzuty na łóżka, jak udekorować ściany, aby dzieci poczuły się mieszkańcami tych pokoi, a nie neutralnych lub wręcz przeciwnie, wystylizowanych przestrzeni? Z tego rozglądania, poszukiwania, przeglądania katalogów, internetu itd. powstał pomysł stworzenia sklepu Kids Town z akcesoriami do pokoi dla dzieci w wieku 3-13 lat.

Produktów szukałyśmy i nadal szukamy na całym świecie. Zaczynałyśmy od Polski, Czech, Holandii, Hiszpanii, a zawędrowałyśmy aż do Australii, Brazylii, Chile i USA (czasem dzięki naszym nieocenionym dystrybutorom).

Naszym celem jest znalezienie produktów najwyższej jakości, świetnie wykonanych zgodnie z atestami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, bezpiecznych dla dzieci.

W naszym portfolio znalazły się wyroby firm Arte Espina, BiederlackBorbo, Easy Walls, Karsten, Kazeto, Mora, Nino & Ideas, Quandt, RoomMates, TAC, Tra Present, York Wallpapers, Wall Pops i jeszcze kilku innych. W przypadku kilku jesteśmy bezpośrednim importerami ich wyrobów: Arte Espina, Kazeto, Quandt, Tra Present/ Nino & Ideas, IVI, Muraleunique, KnaufManufaktur.

Mamy nadzieję, że w tym sklepie ujrzycie naszą pasję wyszukiwania ładnych przedmiotów, dobrej jakości i w przystępnej cenie, zamiłowanie do fotografii i obsesję rzetelnego prezentowania towarów oraz dobrą zabawę. Raczej nie znajdziecie tu, albo w niewielkich ilościach i bardzo wybranym asortymencie, produktów związanych z disnejowskimi kreskówkami.

Życzymy dobrej zabawy i przyjemności w robieniu zakupów w naszym kolorowym Kids Town.

Zespół Kids Town

Znajdź nas
Warszawa
WWW