WIELKI FINAŁ WYPRZEDAŻY! Złap produkty Selsey z rabatami do -50%!
Sprawdź
Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Miejskie Ziele

Opis

Skupiamy się na tworzeniu ogrodów dla ludzi. Na relacji człowieka z otaczającą go przestrzenią.

Nasze usługi projektowania ogrodów zaczynają się od strategicznych wizji, poprzez projektowanie aż po realizację. Jesteśmy grupą projektantów i miłośników ciekawych oraz pięknych ogrodów, dobrej architektury oraz funkcjonalnej, niebanalnej małej architektury (DFA) w miastach i przydomowych ogrodach.

Jeśli chcesz urządzić swoją przestrzeń skontaktuj się z nami.

Zielony taras w apartamentowcu
Ogród nocą. Oświetlenie ogrodu
Wąski przytulny taras
Na tarasach
Pod Jabłonią
Ogród angielski
Sjesta na balkonie
Elegancki balkon
Miejskie Ziele
Poza miastem
Salon w ogrodzie
Mały balkon
Gra w czarne i białe
Ogród za murem
Ogród kompaktowy
Ogród japoński
Ogród na parterze
Fitness w ogrodzie
Metamorfoza w starym, cienistym ogrodzie
Miejskie Ziele jest obserwowany przez użytkownika Zuzanna22.
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Sterfa relaksu w ogrodzie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Sterfa relaksu w ogrodzie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
bezobsługowy taras - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: bezobsługowy taras - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Leżaki na wypoczynkowe na tarasie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Leżaki na wypoczynkowe na tarasie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Design w ogrodzie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Design w ogrodzie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród pełen zieleni - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród pełen zieleni - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Huśtawka ogrodowa - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Huśtawka ogrodowa - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Szpaler hortensji - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Szpaler hortensji - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Cienista zielona rabata - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Cienista zielona rabata - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
bezpieczna biel - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: bezpieczna biel - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielenie i szarości - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielenie i szarości - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Egzotyka w ogrodzie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Egzotyka w ogrodzie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród z tropików - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Ogród z tropików - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
duży taras z małym ogrodem - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: duży taras z małym ogrodem - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Szybka metamorfoza - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Szybka metamorfoza - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogrodowy salon - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogrodowy salon - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Egzotyczne ozdoby ogrodowe - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Egzotyczne ozdoby ogrodowe - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
ogród bez trawnika - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: ogród bez trawnika - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Błękit w ogrodzie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Błękit w ogrodzie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród w bieli i zieleni - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród w bieli i zieleni - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród bez trawnika - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród bez trawnika - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród japoński - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród japoński - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Sposób na ogród na parterze - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Sposób na ogród na parterze - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród kompaktowy na parterze - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Ogród kompaktowy na parterze - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród kompaktowy - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród kompaktowy - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Wąskie przejście pomiędzy ogrodami - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Wąskie przejście pomiędzy ogrodami - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Taras na parterze - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Taras na parterze - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród na parterze - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród na parterze - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród z miejscem na fitness - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród z miejscem na fitness - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Wygodny taras w ogrodzie - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Wygodny taras w ogrodzie - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Front ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Front ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Podjazd i ścieżka do domu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Podjazd i ścieżka do domu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Ogród angielski - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Ogród angielski - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Zielony taras w apartamentowcu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Taras: Zielony taras w apartamentowcu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Miejskie Ziele jest obserwowany przez użytkownika Małgosia Domeracka.
Miejskie Ziele jest obserwowany przez użytkownika Homebook.pl.
Miejskie Ziele jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Miejskie Ziele
Projekt ogrodu - zdjęcie od Miejskie Ziele
Aranżacje wnętrz - Ogród: Projekt ogrodu - Miejskie Ziele. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!