Co szukasz?
Zobacz także

Architekci VILLANETTE - Architekt budynków

Specjalizuję się w projektowaniu domów, oryginalnych rezydencji, wnętrz i ogrodów od niemal 30 lat. Podejmuję się tez takich wyzwań, jak projekty domów jednorodzinnych, domów weselnych, pensjonatów, obiektów usługowych czy spa. Oferuję projekty indywidualne oraz wiele projektów gotowych, dostępnych na stronie internetowej www.villanette.pl Klientom udostępniam szereg kontaktów z firmami wykonawczymi i usługowymi. Projekty, powstające w mojej pracowni przeznaczone są dla ludzi z fantazją, lubiących przestrzeń i światło. Ich realizacja wymaga precyzji i zaangażowania, ale w zamian dostarcza satysfakcji i zadowolenia na wiele lat.

Cechy charakterystyczne dla prac Villanette • to przemyślane, nietypowe rzuty, których funkcjonalność uwzględnia oczekiwania mieszkańców, • to otwarte, jasne przestrzenie, • to fantazyjne kształty schodów, okien, dachów, • to kontrowersyjne, oryginalne formy, • to inny, ciekawszy standard życia.

Architektura Villanette, na przekór obowiązującej modzie na minimalistyczne bryły albo dworkowatą powszechność, jest propozycją dla indywidualistów. To projekty dla osób odważnych i z polotem. Są ludzie, którzy oczekują czegoś innego, niż kosztowne reminiscencje z przeszłości, ale i czegoś innego, niż kubistyczna nowoczesność stodoły... Odpowiedzią na to może być pogodna architektura Vilanette, pełna ciepła i przyjaznych, naturalnych linii. Chcę, aby formy i kształty, czasem świadomie przerysowane, emanowały spokojem i ciepłem, dając jednocześnie odbiorcy poczucie wyjątkowości, odrębności i komfortu. Kreuję domy, rezydencje i wnętrza w niepowtarzalnym stylu. Przytulne i pełne ciepła, o nowatorskiej, niekonwencjonalnej przestrzeni. Często z basenem, oranżerią, sauną czy wanną z hydromasażem, o płynnych, współgrających z naturą liniach, niebanalne, trochę kontrowersyjne, ale zawsze wyjątkowe.

Specjalizuję się w projektowaniu rezydencji, wnętrz i ogrodów, ale też chętnie podejmuję się innych wyzwań architektonicznych, takich jak projekty domów jednorodzinnych i wielopokoleniowych, pensjonatów, obiektów usługowych, domów weselnych, siedzib firmowych.
Pracownia oferuje też szeroki wybór projektów gotowych domów i rezydencji, dostępnych na stronie internetowej www.villanette.pl ,
a swoim Klientom udostępnia szereg cennych, sprawdzonych kontaktów z firmami wykonawczymi i usługowymi, niezbędnymi w procesie budowy.

Znajdź nas
Warszawa / Michalowice
WWW
Facebook
Instagram