🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
BASK grupa projektowa

Opis

BASK to połączenie różnych spojrzeń i dziedzin, w których na co dzień działamy jako niezależni projektanci. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni i przedmiotów w różnych skalach.

Projektowanie jest dla nas ciągłym procesem poszukiwania najbardziej optymalnych rozwiązań. Dochodzimy do nich, polegając w takim samym stopniu na dogłębnej analizie co intuicji. Chcemy tworzyć miejsca żywe, przyjazne, zróżnicowane, zrównoważone, wywołujące interakcje.

Pracujemy interdyscyplinarnie co sprawia że nasza usługa jest kompleksowa i kompletna. Staramy się projektować odpowiedzialnie. Szanujemy zastany kontekst, środowisko naturalne, kulturę i tradycję. Finalnie zawsze najważniejszy jest człowiek - użytkownik, odbiorca. Dążymy do tego aby w zaprojektowanej przez nas przestrzeni czuł się naturalnie i swobodnie oraz aby przedmioty, którymi się otacza były funkcjonalne i estetyczne. Dbamy o inspirujące detale.

We współpracy liczy się dla nas przede wszystkim zaufanie, otwartość i szczerość. Te wartości są kluczem do powstania dobrego projektu oraz jego realizacji.

Wykonujemy kompleksowe projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze budynków, przestrzeni publicznych, projekty wnętrz oraz przedmiotów dedykowanych do konkretnego wnętrza. Od pomysłu, przez analizy, rysunki, kwestie formalno-prawne (występowanie w imieniu inwestora przed urzędami i instytucjami w celu uzyskania niezbędnych dokumentów i pozwoleń), po nadzór autorski.

Dla osób prywatnych i firm.

Głównym obszarem naszego działania jest Dolny Śląsk jednak w obliczu możliwości realizowania dobrej architektury dystans i miejsce nie mają dla nas żadnego znaczenia.

Zapraszamy do kontaktu i poznania się przy kawie.

WNĘTRZE DOMU POD ŁODZIĄ
PRACOWNIA RTG W BEŁCHATOWIE
PIJALNIA CZEKOLADY
DOM W GÓRACH
DOM NA TRÓJKĄTNEJ DZIAŁCE
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności