Wielka wyprzedaż w BONAMI! -15% na wszystko z kodem: MINUS15
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
hypnotic

Opis

W mojej pracowni nieustannie powstają nowe ceramiczne produkty codziennego użytku pełne kolorów i kontrastów. Każde kolejne rzeczy są niepowtarzalne jak odcisk palca. Dzięki temu podkreślają indywidualizm wnętrza i nadają efekt nieszablonowego wykończenia kompozycji.

Na mojej oficjalnej stronie internetowej www.HypnoticGallery.eu dowiesz się o dostępności poszczególnych produktów.

Na bazie swoich dotychczasowych prac wykonuję również ceramikę na zamówienie.

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy: HypnoticGallery@gmail.com

Zapraszam!

Do kuchni
Na stół
Do łazienki
Oświetlenie
Dla kwiatów
Na ścianę
Na pufę
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Vimko Projektowanie Wnętrz.
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Monika Pisula 5.
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
Nowe zdjęcie od hypnotic
Rzeźba na ścianę - duch lasu - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - Salon: Rzeźba na ścianę - duch lasu - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Dekor, kafelek, taca 27cm - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dekor, kafelek, taca 27cm - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza.
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
Nowe zdjęcie od hypnotic
Rzeźba ścienna - "Laser" - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - Salon: Rzeźba ścienna - "Laser" - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Pojemnik kuchenny - ceramika i metal - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Pojemnik kuchenny - ceramika i metal - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
hypnotic jest obserwowany przez użytkownika Dom-Art.
Nowe zdjęcie od hypnotic
Czarne osłonki z białym geometrycznym wzorem - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Czarne osłonki z białym geometrycznym wzorem - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka 14cm - czerwony wzór na różu - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka 14cm - czerwony wzór na różu - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Pistacjowy wazon z geometrycznym wzorem - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Pistacjowy wazon z geometrycznym wzorem - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka 14cm - niebo nad miastem - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka 14cm - niebo nad miastem - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon trójboczny - zielony wzór - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon trójboczny - zielony wzór - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Patera ozdobna - kolorowa - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Patera ozdobna - kolorowa - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Patera ozdobna z rozetami - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Patera ozdobna z rozetami - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon z kolorową grafiką - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon z kolorową grafiką - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Czarno biały wazon z mandalą - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Czarno biały wazon z mandalą - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon trójboczny - czerwony geometryczny kwiat - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon trójboczny - czerwony geometryczny kwiat - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon trójboczny - niebieski geometryczny kwiat - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon trójboczny - niebieski geometryczny kwiat - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonki 9cm - rozety - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonki 9cm - rozety - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonki 9cm - plamy - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonki 9cm - plamy - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - zielone listki - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - zielone listki - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - pomarańczowy w białe paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - pomarańczowy w białe paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon lub osłonka 14cm - zielone liście - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon lub osłonka 14cm - zielone liście - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon lub osłonka 14cm - kremowy z czarno białym wzorem - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon lub osłonka 14cm - kremowy z czarno białym wzorem - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon lub osłonka 14cm - granatowa ważka - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon lub osłonka 14cm - granatowa ważka - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon lub osłonka 14cm - żółta mandala na czarnym tle - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon lub osłonka 14cm - żółta mandala na czarnym tle - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazon lub osłonka 14x18cm - czerwona mandala - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazon lub osłonka 14x18cm - czerwona mandala - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - niebieska mandala - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - niebieska mandala - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - fioletowe paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - fioletowe paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - zielone paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - zielone paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - białe paski na kremowym tle - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - białe paski na kremowym tle - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - ciemno niebieskie paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - ciemno niebieskie paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - czerwone paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - czerwone paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - szara mandala - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - szara mandala - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - brązowa mandala - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - brązowa mandala - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Wazonik lub osłonka 9cm - żółte paski - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Wazonik lub osłonka 9cm - żółte paski - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka 9cm - czarno biały geometryczny wzór - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka 9cm - czarno biały geometryczny wzór - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka na doniczkę 9cm - kwadraty - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka na doniczkę 9cm - kwadraty - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka na doniczkę 14x18cm - fioletowy motyl - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka na doniczkę 14x18cm - fioletowy motyl - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka na doniczkę 14cm - wiatr we włosach - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka na doniczkę 14cm - wiatr we włosach - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka na doniczkę 14cm - pomarańczowo brązowa - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka na doniczkę 14cm - pomarańczowo brązowa - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonka na doniczkę - biały królik - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonka na doniczkę - biały królik - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonki - kostki - malowane - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonki - kostki - malowane - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Kanciaste osłonki - geometryczny kontrastowy wzór - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Kanciaste osłonki - geometryczny kontrastowy wzór - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Duża osłonka kostka - pomarańczowa mandala - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Duża osłonka kostka - pomarańczowa mandala - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od hypnotic
Osłonki - kostki - zieleń - zdjęcie od hypnotic
Aranżacje wnętrz - : Osłonki - kostki - zieleń - hypnotic. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!