meblefann.pl - Sklep

Co rozumiemy przez pojęcie nowoczesne meble?

Podstawowym warunkiem spełnienia takiego kryterium jest oczywiście nowoczesny wygląd, design, wzornictwo. Wychodzimy jednak z założenia, iż nie tylko wygląd przesądza o nowoczesności mebla. Dla nas to również użycie nowoczesnych surowców i materiałow do produkcji mebla. To zastosowanie nowatorskich rozwiązań wpływających na ich funkcjonalność.Cały czas obserwujemy światowe trendy i idee, by coraz bardziej "unowoczesniać" naszą ofertę.

Nowoczesny mebel to taki, który można zakupić w nowoczesny sposób. W domu przed komputerem albo przez tablet, lub w podróży przez smartfon. Bez straty czasu na stanie w korkach w drodze do sklepu meblowego. Nie tracąc też czasu na stanie w kolejce do kasy korzystając z nowoczesnych środki płatności - przelew z konta internetowego lub płatnośći elektroniczne.

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa klienta jaką proponujemy stanowiła również o nowoczesności naszej oferty. Poza możliwością rozmowy telefonicznej bądź kontaktu mailowego jesteśmy dostępni również w nowoczesnych środkach przekazu jakimi są portale społecznościowe.

Będziemy spełnieni, gdy nasi Klienci będą zadowoleni z mebla jak i obsługi, które zaoferowaliśmy. Gdy nasi Klienci odniosą wrażenie, że kupili nowoczesny mebel w nowoczesnym sklepie. Gdy zechcą pozostawić po sobie ślad w postaci opinii i "zaprzyjaźnić" się z nami na portalach społecznościowych.