INOSTUDIO architekci - Architekt budynków

Projektujemy nowoczesne, minimalistyczne domy jednorodzinne. Stawiamy na prostotę, funkcjonalność, nowoczesność oraz dbałość o detale.

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych projektów na miarę naszych czasów, które cechuje harmonia ze środowiskiem naturalnym i energooszczędność.

Podczas projektowania konsekwentne podążamy za pomysłem a nasza praca oparta jest na myśleniu. Dzięki takiemu podejściu możemy dojść do rozwiązań, które zaskakują nas samych. Nie boimy się eksperymentować z wykorzystaniem przestrzeni oraz materiałów. Staramy się aby w naszych projektach obecna była równowaga, prostota i umiar.

Przed założeniem własnej pracowni pracowaliśmy w renomowanych pracowniach za granicą oraz w Polsce m.in Konior Studio, przy wielokrotnie nagradzanych projektach takich jak: Siedziba NOSPR czy wille Parkowa w Katowicach.

Dzięki naszemu doświadczeniu doskonale znamy cały proces projektowy. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąt projektów i współpracę z Urzędami w wielu miastach.

Tak samo jak nie ma dwóch tych samych miejsc, nie ma również dwóch tych samych klientów. W naszej codziennej pracy mamy silną świadomość tego, że każdy klient i każdy projekt ma swoją historię i może istnieć tylko w przestrzeni dla niego dedykowanej. Spotkanie każdego nowego klienta jest dla nas momentem powstania nowej architektury.

Dlatego zależy nam na Twoim projekcie.

Chcemy zaprojektować dla Ciebie coś wyjątkowego, odpowiedzieć na Twoje oczekiwania i rozwiązać Twoje problemy.