mdizajn - Architekt / projektant wnętrz

Nazywamy się m.dizajn Naszą pasją jest projektowanie wnętrz. W swoich realizacjach staramy się łączyć najnowsze trendy z ponadczasowymi rozwiązaniami.

Inspirację czerpiemy z życia codziennego, tego co nas otacza. Lubimy przemyślane wzornictwo przemysłowe wpasowane w piękne wnętrza.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do detalu i jakości, ponieważ to właśnie szczegóły nadają wnętrzu klasę i nastrój. Projektując szczególną uwagę zwracamy na ergonomię. Piękno wnętrza powinno być dopełnione funkcjonalnością.

Punktem wyjścia w naszej pracy jest poznanie potrzeb klienta i odpowiednie dostosowanie do nich. Aktywnie doradzamy w kwestii aranżacji wnętrza, mając na uwadze ustalony przez Klienta budżet.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i maksymalnie angażujemy się w jego projekt. W trakcie współpracy zależy nam na sprawnej komunikacji gwarantującej obopólne zadowolenie z efektu.

Wiemy, że zadowolony klient to najlepsza rekomendacja !

Niezależnie od tego, czy postawiłeś nowy dom, odebrałeś właśnie klucze do wymarzonego mieszkania czy masz już lokum, przeniesiemy tam Twoje wnętrze.

Stwórzmy je razem!

mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Vimko Projektowanie Wnętrz
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Cermar2
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Cerames
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez kropka304
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Antlabo
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Lampex - producent oświetlenia
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Maxliving
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Lux4home™
mdizajn
mdizajn jest obserwowany przez Ceramica Promat