Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
Pracownia Projektowa KUBATURA

Opis

Pracowania Projektowa KUBATURA zajmuje się projektowaniem budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej jak również projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Dbamy o to, by nasze projekty charakteryzowały się funkcjonalnością rozwiązań oraz ponadczasową stylistyką, ale nie jesteśmy obojętni na zmieniające się trendy, jakie niesie za sobą współczesna architektura. Łączymy funkcjonalność z estetyką, aby codzienność stała się piękniejsza. Z wielką pasją i w pełni angażujemy się w każdy projekt. Pracownia współpracuje z konstruktorami i przedstawicielami innych branż wchodzących w skład każdego opracowania projektowego.

ZABUDOWA SZEREGOWA
ZABUDOWA WIELORODZINNA
DOM JEDNORODZINNY
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności