BEZ CUKRU studio projektowe - Architekt / projektant wnętrz

BEZ CUKRU studio projektowe stworzone przez dwie absolwentki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Idea pracowni kształtowała się przez ostatnie lata wspólnego projektowania i wymiany doświadczeń.

K: Jesteśmy młodym zespołem projektowym o świeżej i nowatorskiej optyce. Naszym celem jest kreowanie architektury, która będzie odpowiedzią na najbardziej zaawansowane potrzeby inwestora. Wiemy, że realizacja marzeń wymaga działań, produktów i usług najwyższej jakości, dlatego pozostajemy w kontakcie z zaprzyjaźnionymi specjalistami z różnych branż, dostawcami materiałów i technologii.

O: Nie chcemy ograniczać się jedynie do projektów wnętrz publicznych czy mieszkalnych. Dzięki doświadczeniom zdobytym podczas praktyki zawodowej czujemy się zobligowane, aby zabierać głos w sprawie architektury miasta i wzajemnych relacji tych przestrzeni. Oferujemy pełen zakres usług projektowych w pełnym zakresie branżowym i na wszystkich etapach procesu. Każdy projekt jest dla nas ważnym wyzwaniem do którego podchodzimy z entuzjazmem i odpowiedzialnością.