Czego szukasz?
Zobacz także

BlueCat Studio - Architekt / projektant wnętrz

BlueCat Studio to kameralna pracowania projektowa. W aranżacji wnętrz wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie architekta oraz wyczucie projektanta. Szukając inspiracji w sztuce, architekturze i podróżach, konfrontując ze sobą różne style tworzymy przestrzenie funkcjonalne a zarazem niebanalne – zgodne ze stylem życia właścicieli. Naszym priorytetem jest kreowanie otoczenia pełnego ciekawych rozwiązań z dbałością o każdy detal. Szukamy rozwiązań nie tylko ergonomicznych ale i ekonomicznych. Pomagamy optymalizować wydatki, a klient korzystając z naszych usług nie tylko zaoszczędzi czas ale również skorzysta z atrakcyjnych rabatów oraz uniknie wielu kosztownych pomyłek. Dysponujemy siecią kontaktów ze sprawdzonymi wykonawcami różnych specjalności i firmami handlowymi. Dążymy do tego aby każda realizacja była odpowiedzią na wymagania klienta jak i również satysfakcją dla nas. Więcej aktualności na: https://www.facebook.com/pages/Bluecat-Studio-projektowanie-wn%C4%99trz/345067928945915

Oferujemy: -kompleksowe projekty wnętrz prywatnych oraz komercyjnych -profesjonalne przygotowanie mieszkań pod wynajem lub sprzedaż (home staging).

Każda aranżacja zawiera pełną dokumentację wykonawczą obejmującą wszystkie niezbędne rysunki techniczne, wizualizacje 3D oraz kosztorys. Na każdym etapie służymy naszą wiedzą, kreatywnością i doświadczeniem zawodowym. Polecamy również profesjonalną ekipę remontową , która szybko i bez zbędnych kosztów urzeczywistni nasz projekt. Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidulanie w zależności od ilości etapów, które wchodzą w ich skład oraz projektowanego metrażu.

Znajdź nas
Wrocław
WWW