Czego szukasz?
Zobacz także

Projekt Dwa Kwadrat - Architekt / projektant wnętrz

PROJEKT DWA KWADRAT to dwie absolwentki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydziału Architektury Wnętrz: Urszula Stelmaszczyk i Joanna Najgebauer.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy projekty wnętrz, tak mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych, jak i przestrzeni publicznych. W pracy nad każdym z projektów kierujemy się indywidualnym podejściem, a kreatywność, zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wykonywać powierzone zadania ściśle według potrzeb i zainteresowań klientów.

W naszych pomysłach łączymy estetykę z funkcjonalnością. Współpracujemy z wykonawcami różnych branż budowlanych jak i artystami, dzięki czemu sprawnie i zgodnie z założonym budżetem możemy zrealizować każdy, nawet najbardziej finezyjny i wymagający projekt. Tworzymy również meble na zamówienie oraz małą architekturę do ogrodów. W prezentowanej przez nas ofercie znajduje się także bogata baza mebli zabytkowych i stylizowanych, z możliwością dopasowania ich do istniejącej już przestrzeni.

Każdemu klientowi proponujemy kompleksową pomoc w stworzeniu wnętrza, w którym będzie się czuł komfortowo, swobodnie i bezpiecznie.

Tworzymy kompleksowe projekty wnętrz, ponadto wykonujemy mniejsze projekty, np.: mebli na zamówienie lub poszczególnych pomieszczeń. Udzielamy również fachowych porad przy wyborze kolorystyki lub mebli i dekoracji do gotowych wnętrz.

Zapraszamy do współpracy!

Znajdź nas
Warszawa
WWW