🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
QCA

Opis

Jesteśmy studiem projektowym zapewniającym kompleksową obsługę na terenie całego kraju. Towarzyszymy klientowi we wszystkich etapach – od pierwszego szkicu do zakończenia prac związanych z realizacją projektu. Wykonujemy projekty architektoniczne (budynków wielorodzinnych, usługowych, biurowych, przemysłowych oraz domów jednorodzinnych), projekty urbanistyczne oraz projekty krajobrazu. Projektujemy wnętrza oraz wszystkie jego elementy tj. meble, grafikę oraz przedmioty użytku codziennego. Zajmujemy się również przygotowaniem identyfikacji wizualnej firm, począwszy od logotypu, po wizytówki, strony internetowe, aż po stoiska targowe i wystawowe. Sprzedajemy projekty gotowe domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków biurowych oraz usługowych. W naszej ofercie znajduje się ponad 18 tys. projektów, czyli ok. 90% wszystkich projektów dostępnych na rynku.

Uwielbiamy współpracować z klientami odważnymi, otwartymi na nowe pomysły, o szczególnych wymaganiach i wrażliwości. Od inwestorów nie wymagamy wyobraźni przestrzennej. Tworząc rysunki oraz wizualizacje obrazujemy jak będzie wyglądać przyszła inwestycja, a rzetelnie przygotowany projekt techniczny oraz nadzór nad procesem realizacji pozwalają osiągnąć zamierzony efekt. Projekty maksymalnie dostosowujemy do potrzeb inwestora biorąc pod uwagę jego wizję, wymagania oraz budżet, mimo tego nie porzucamy naszych pomysłów, ponieważ wyspecjalizowaliśmy się w szukaniu najlepszych możliwych do podjęcia rozwiązań projektowych.

Sami realizujemy obiekty, które zaprojektowaliśmy. Zgromadzone doświadczenie przy realizacjach wpływa na sposób w jaki projektujemy. Potrafimy wstępnie ocenić koszt realizacji już na etapie koncepcji, co pozwala dostosować projekt do budżetu inwestora. Podczas realizacji dbamy o najwyższą możliwą jakość wykonania.

Dom w górach
Mieszkanie w bloku z lat 50
Ekspozycja nt. Fortów Cytadeli Warszawskiej
Stoisko wystawowe marki Mitchell&Ness
Nadwiślańskie centrum rozrywkowo-gastronomiczne
Salon sprzedaży i wystawa marki zegarków Patek Philippe
QCA
QCA 7 lat temu
Jesteśmy domem aukcyjnym, internetową galerią sztuki oraz platformą handlową. Pomagamy architektom i dekoratorom w wyborze obiektów z naszej oferty. Oferujemy atrakcyjne warunki prowizyjne. Zapraszamy do współpracy: http://bit.ly/1PLMytO
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności