MARIKA KAFAR AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

MARIKA KAFAR AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ - Architekt / projektant wnętrz

Dobry smak i luksus… tak został opisany mój najnowszy projekt industrialnej łazienki w jednym z hiszpańskich artykułów Eduardo Prado !!! Zapraszam do zapoznania się z artykułem "Luksusowy, nowoczesny i niepowtarzalny": https://www.homify.com.br/livros_de_ideias/37715/boxes-para-banheiro-que-fazem-toda-a-diferenca

​ MOJA PRACOWNIA JEST POLSKĄ PRACOWNIĄ ARCHITEKTURY I ARANŻACJI WNĘTRZ, CZŁONKIEM I PARTNEREM MIEDZYNARODOWYCH STOWARZYSZEŃ BRANŻOWYCH.

MOJE PROJEKTY TO EKLEKTYZM STYLÓW, STARANNIE WYMIESZANY Z CHŁODNĄ DBAŁOŚCIĄ O FUNKCJONALNOŚĆ UŻYTKOWĄ. JESTEM MIŁOŚNICZKĄ BIELI WE WNĘTRZU, PROSTYCH FORM, DIZAJNERSKICH DODATKÓW, KLIMATÓW SKANDYNAWSKICH I MINIMALISTYCZNYCH ORAZ KLASYCZNYCH, AMERYKAŃSKICH. ZAWSZE DĄŻĘ DO TWORZENIA WNĘTRZ O PROSTEJ, CZYTELNEJ FORMIE, PRZEMYŚLANEJ FUNKCJONALNOŚCI ORAZ NOWOCZESNYM STYLU. ​ JAKO ARCHITEKT WNĘTRZ DZIĘKI POSIADANEJ WIEDZY I WYPRACOWANYM WYSOKIM STANDARDOM ZAPEWNIAM MOIM KLIENTOM SATYSFAKCJĘ- OFERUJĄC IM PROJEKTY ZGODNE Z ICH WYTYCZNYMI I OCZEKIWANIAMI.