Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
Invena

Opis

Invena to polska marka oferująca funkcjonalne i niezwykle trwałe produkty łazienkowe oraz urządzenia przeznaczone do wewnętrznych instalacji grzewczych i sanitarnych.

Firmę założył w 1992 roku Marek Kaminski, znany na całym świecie podróżnik, zdobywca obu biegunów Ziemi. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez Invenę produktów są liczne nagrody.

W 2000 roku nasze wężyki przyłączeniowe w oplocie ze stali nierdzewnej przyczyniły się do przyznania firmie Medalu Europejskiego.

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Invena, który można znaleźć praktycznie w każdym domu. Dbałość o wysoką jakość oferowanych wyrobów i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że firma wyznacza standardy w swojej branży.

Artykuły łazienkowe i kuchenne Invena wyróżniają się na rynku wysoką jakością i przemyślanym designem. Armatura firmy Invena jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu, a jej wysoki poziom estetyczny i różnorodność wzorów pozwala na dopasowanie do każdej kuchni i łazienki.

W ofercie firmy znajdują się m.in. panele natryskowe inspirowane geometrią, nowoczesne baterie kuchenne w rozmiarze XL, czy utrzymane w stylistyce retro baterie łazienkowe.

Aranżacje
Wymieniamy baterię kuchenną
Prosty montaż baterii
Sposoby oszczędzania wody
SPA w łazience
Wyjątkowy styl i perfekcja
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności