www.solarlighting.pl - Sklep

SOLAR Lighting to sklep internetowy oferujący nowatorskie i nowoczesne oświetlenie solarne oraz UNIKALNE DEKORACJE ŚWIĄTECZNE 🎄Christmas Tree.

W naszej ofercie znajdą Państwo drzewka świąteczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów, wytrzymujących najcięższe warunki atmosferyczne. Łatwe i szybkie w montażu. Wyższe modele wyposażone w dodatkowy maszt, na którym zawieszana jest choinka LED. Najciekawsze modele drzewek to systemy 1D Door, pozwalające przywitać gości w spektakularny sposób. Dzięki systemowi 1D Door drzewko pozostaje niewidoczne w świetle dziennym, a wieczorem zmienia w się w bajeczną iluminację na drzwiach. Po prostu blask! ✨✨

Lampy z naszej oferty dają światło do minimum💡8h! po pełnym naładowaniu baterii. Nasze oświetlenie jest bardzo wytrzymałe i trwałe, można je pozostawać na zewnątrz przez 365 dni w roku!

Marka SOLAR Lighting stawia na ekologię. Wspieramy przeciwdziałania nagminnemu wycinaniu lasów świerkowych!

Przy zakupie lamp solarnych ponosicie Państwo jeden wydatek, a otrzymujecie oszczędności dla budżetu na lata! Nasze lampy dają znaczące redukcje kosztów zużycia energii elektrycznej!!! Czego chcieć więcej?

Zapraszamy!

Zespół SOLAR Lighting Powered by Nature!