zdjęcie główne profilu
Stolbud Włoszczowa S.A./Grupa Koronea

Opis

„O oknach i drzwiach wiemy wszystko” – takie hasło przyświeca naszej firmie - Stolbud Włoszczowa S.A./Grupa Koronea, która jest niekwestionowanym liderem wśród producentów stolarki drzwiowej oraz okiennej w Polsce. Nowoczesność mocno osadzona w tradycji, silna rozpoznawalna marka, innowacyjna myśl technologiczna są gwarancją produktów najwyższą jakości.

Obecnie firma zatrudnia ponad 400 pracowników w dwóch zakładach produkcyjnych we Włoszczowie i Pszczynie. Fabryka we Włoszczowie produkuje okna i drzwi drewniane oraz drewniano-aluminiowe, natomiast zakład produkcyjny w Pszczynie – okna i drzwi z PCV i aluminium. Wysokiej jakości okna drewniane, PCV, aluminiowe w trzech liniach produktowych: Silver, Gold, Platinium oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne stanowią doskonałą i kompleksową ofertę dla każdego klienta.

Nieustanny rozwój asortymentu, wprowadzanie nowoczesnych technologii, wysoka jakość wyrobów, a także zaangażowanie i profesjonalizm kadry sprawiają, że produkty Stolbud Włoszczowa S.A./Grupa Koronea są znane i cenione przez klientów w Polsce i za granicą. Szeroka, dynamicznie rozwijająca się sieć sprzedaży – oferta firmy dostępna jest już w ponad 35 salonach firmowych oraz 200 punktach sprzedaży w całej Polsce, powoduje, że wyroby firmy docierają do coraz większej liczby potencjalnych użytkowników.

Produkowane przez Stolbud Włoszczowa S.A./Grupa Koronea wyroby spełniają najwyższe standardy europejskie dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Powstają zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-1800.

Stolbud Włoszczowa S.A./Grupa Koronea to sprawdzona marka i najwyższej jakości produkty, połączenie doświadczenia i nowoczesności.

Adres:

Stolbud Włoszczowa S.A. / Grupa Koronea

ul. Jędrzejowska 74, 29-100 Włoszczowa

Tel. 41 38 82 350, wloszczowa@stolbud.pl

Adres:

Stolbud Pszczyna S.A. / Grupa Koronea

ul. Górnośląska 5B, 43-200 Pszczyna

tel. +48 32 326 31 10, office.pszczyna@stolbud.pl

Drzwi wewnętrzne
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wewnętrzne Flavio – elegancko i komfortowo już od progu
Glamour – drzwi, które zaprojektujesz samodzielnie
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności