Stylhen - Artysta, designer

Przez epoki sztuka rzemieślnicza wyznaczała najwyższe standardy jakości dostarczając produkty ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców. Dziś wykorzystanie procesów produkcyjnych wspomaganych komputerowo, nowoczesnych narządzi i materiałów przenosi produkcję rzemieślniczą na nowy poziom.

Czerpiąc to co najlepsze z, sięgającej początków XX wieku, rodzinnej tradycji meblarskiej, przykładając wagę do detalu i zaspokajania indywidualnych potrzeb, wykorzystując najnowsze technologie, kreujemy trendy zapraszając Ciebie do współdziałania. Bo design to zabawa, to radość kreowania przedmiotów i miejsc.

Daj się porwać magii wzornictwa, kreuj przestrzeń wokół siebie, baw się formą i kolorem. Każdy nasz mebel niesie ze sobą wiele możliwości nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dobieraj materiały, żongluj fakturami, zmieniaj moduły, stwórz własną, niepowtarzalną kompozycję i ciesz się wygodnym, solidnym meblem o indywidualnych charakterze.

STYLHEN to idea wyrosła z poszanowania tradycji, z pokory wobec natury, z miłości do tworzenia i potrzeby radosnej kreacji. To meble zmienne jak Ty. Niezależnie czy jesteś miłośnikiem prostych form i surowych materiałów, koneserem elegancji i wielkomiejskiego szyku czy marzycielem poszukującym barw i kolorów, jeśli masz w sobie radość poznawania, szukasz niestandardowych rozwiązań, niebanalnych form i i indywidualnego stylu, witamy Cię w progu Twojego Domu.

Projektujemy i produkujemy sofy, fotele, szezlongi, pufy a także stoły jadalniane i kawowe.

Znajdź nas
Warszawa
WWW