Anna Błaszczuk Architekt Wnętrz | Piła | Projektowanie wnetrz pila |

Anna Błaszczuk Architekt Wnętrz | Piła | Projektowanie wnetrz pila | - Architekt / projektant wnętrz

Wykonuję projekty wnętrz prywatnych i publicznych. W zależności od potrzeb klienta, w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, nie unikając awangardy.

Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników. Otoczenie, w którym przebywamy i pracujemy powinno być komfortowe, radosne oraz funkcjonalne. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna w codziennym życiu.

Moje doświadczenie zawodowe, odpowiednie wykształcenie oraz ciągłe doszkalanie się sprawią, że wszystkie wyznaczone cele i zadanie zrealizuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza współpraca oszczędzi Państwu zbędnych trosk i czasu. Projekty dostosowuje do wyznaczonego budżetu, uwzględniając oczekiwania i marzenia. Plan konsultowany jest ze zleceniodawcą, aż do momentu pełnej akceptacji.

Wykonuję kompleksowe aranżacje całych nieruchomości oraz wybranych pomieszczeń.

Zapraszam do współpracy. | Projektowanie wnetrz pila |

Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz dla osób prywatnych jak również dla firm, instytucji i obiektów publicznych. W zależności od potrzeb klienta nasi architekci wnętrz wykonują projekty w stylu klasycznym bądź nowoczesnym, nie unikając awangardy.

Projekty są tworzone z myślą o potrzebach i upodobaniach estetycznych ich przyszłych użytkowników, dlatego otoczenie w którym przebywamy, powinno przynosić nam komfort, radość oraz zadowolenie z funkcjonalności naszego mieszkania. Staram się, aby całość projektu była oryginalna, niepowtarzalna i co ważne, wygodna w codziennym życiu. Zaczynając remont, bądź urządzanie naszego wnętrza, stajemy przed wyborem, czy zaufać własnemu wyczuciu smaku, czy może skorzystać z pomocy architekta wnętrz.

Architekt wnętrz jest uważany w Polsce za zawód cieszący się małym popytem. Wiele osób myśli, że planowanie wystroju wnętrz to luksus, na który mogą sobie pozwolić ludzie zamożni. Jest to błędne myślenie. Przy obecnych kosztach budowy całego domu, remontu jednego czy kilku pomieszczeń zatrudnienie projektanta wnętrz nie jest dużym wydatkiem. Natomiast efekty pracy projektantów wnętrz zawsze budzą podziw zleceniodawców. W ocenie końcowej zatrudnienie takiej osoby, która zaprojektuje nam wnętrze przynosi wiele korzyści i co najważniejsze, zwalnia nas z obowiązku samodzielnego troszczenia się o każdy szczegół aranżacji naszego domu. Zapraszam do współpracy. | Projektowanie wnetrz pila |