BLACK WEEK
Produkty przecenione
Sprawdź
Co szukasz?
Zobacz także

Studio Malina – Architekci & Projektanci wnętrz

Odznaki

Porady na forum
Laureat konkursu "Metamorfoza domu"

Studio Malina – Architekci & Projektanci wnętrz - Architekt / projektant wnętrz

Tworzę pozytywne emocje!

Dobrze zaprojektowane wnętrze daje radość z użytkowania i przebywania w nim. To jest najważniejsze dla mnie podczas projektowania i najlepsza nagroda.

Jako projektant wnętrz w swojej pracy łączę unikalność i funkcjonalność, wiedzę, pasję i doświadczenie. Staram się, aby każda przestrzeń była niepowtarzalna i jak najlepiej dopasowana do potrzeb i oczekiwań właściciela.

W mojej pracy nie ma utartych schematów i nie korzystam z gotowych wzorów, natomiast priorytetem dla mnie jest to, by każde wnętrze było funkcjonalne i nie tylko atrakcyjne, ale również ponadczasowe. Dlatego też nie znajdą Państwo u mnie wnętrz "na pokaz", tylko dobrze wyglądających na zdjęciach.

Ciągle się uczę, wyjeżdżam, szukam, inspiruję, by mój umysł był bardziej otwarty i mógł jeszcze lepiej kreatywnie działać. Oferuję kompleksowe rozwiązania, od projektu koncepcyjnego poprzez fotorealistyczne wizualizacje i szczegółową dokumentację techniczną, aż do nadzoru wykonawczego. Serdecznie zapraszam do współpracy – Justyna Hapeta

Znajdź nas
Warszawa
WWW