Mogho-Design - Architekt / projektant wnętrz

Mogho-Design to autorska pracownia projektowa wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej prowadzona przez arch. Monikę Gorlikowską.

Tworzymy wnętrza skrojone na miarę, dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb i możliwości klientów. Naszym celem jest wnętrze funkcjonalne, ale z indywidualnym charakterem właściciela.Staramy się stworzyć design ponadczasowy, który nie ulega chwilowej modzie.

Zapraszam na spotkanie, które pozwoli poznać oraz ustalić szczegóły współpracy.

arch.Monika Gorlikowska

ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG projektowanie wnętrz mieszkalnych projektowanie wnętrz użyteczności publicznej projektowanie wnętrz biurowych kompleksowe realizacje wnętrz „pod klucz", doradztwo - od dowolnego etapu tworzenia wnętrza nadzory autorskie, koordynacja międzybranżowa kuchnie i meble na wymiar - projekt i wykonawstwo JAK WYGLĄDA PROCES PROJEKTOWY? To niezobowiązująca rozmowa pomiędzy projektantem a Klientem, na podstawie której powstaje oferta dla Klienta. Spotkanie odbywa się w naszej siedzibie w Gdyni, po nim - drogą mailową lub osobiście przedstawiamy ofertę naszej usługi. PODPISANIE UMOWY Podpisując umowę określamy zakres naszej pracy, termin wykonania projektów oraz kwotę naszego wynagrodzenia. Ustalamy wstępny cykl naszych spotkań. PRACA NAD PROJEKTEM Po sporządzeniu przez architekta inwentaryzacji i zebraniu materiałów wyjściowych przechodzimy do wykonania rozbudowanej koncepcji wnętrz. Przedstawiamy i omawiamy ją na kilku spotkaniach. Na każdym etapie pracy projektowej, Klient dokonuje akceptacji projektów. Ważnym elementem pracy projektowej są spotkania w sklepach i wybór ostatecznych materiałów wnętrzarskich. Kolejnym etapem jest doprecyzowanie szczegółów i sporządzenie dokumentacji technicznej dla wykonawców. Obejmuje ona kilkadziesiąt rysunków dla różnych branż. Wraz z dokumentacją dostają Państwo specyfikację wyposażenia wnętrz czyli szczegółowe propozycje wszystkich stałych i ruchomych elementów, które znajdą się we wnętrzach . Całość opracowana w ramach ustalonego wcześniej budżetu i zgodnie z założonym terminem. NADZÓR AUTORSKI

Znajdź nas
Gdynia
WWW