Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz

Opis

Jestem dyplomowanym architektem wnętrz. Od 2012 r prowadzę własną pracownię, zajmując się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych i pomieszczeń publicznych.

Doświadczenie zawodowe pozwala mi na realizację dowolnych, niezależnych od powierzchni i charakteru obiektu zleceń, w zakresie tworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni. Moje projekty powstają w oparciu o wiedzę z zakresu ergonomii, technologii wykonania, oraz znajomości właściwości materiałów wykończeniowych. Większość mebli zastosowanych w moich realizacjach jest projektowana indywidualnie, dzięki czemu są dopasowane do pomieszczeń i tworzą wnętrze o spójnej formie. Swoboda w kreowaniu mebli i łatwość w szukaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, to rezultaty mojego doświadczenia na stanowisku projektanta mebli. Od lat współpracuję też ze sprawdzonymi wykonawcami specjalistycznych branż, w tym producentami kominków, mebli czy dostawcami elementów wyposażenia.

W swojej pracy kładę nacisk na ścisłą współpracę z klientem przez cały proces projektowy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam potrzeby i preferencje moich Klientów, starając się dopasować projektowane wnętrze do stylu Inwestora.

Łazienka w stylu Modern Classic
Projekt wnętrza domu w stylu rustyklanym
Projekt w stylu Modern Farmhouse
Mieszkanie w stylu modern classic
Projekt domu z antresolą
Projekt mieszkania w szarych kolorach
Projekt mieszkania na poddaszu w stylu rustyklanym
Projekt mieszkania w stylu industrialnym
Projekt mieszkania w stylu industrialnym II
Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz jest obserwowany przez użytkownika Mateusz Bednarczyk 5.
MIESZKANIE W ŁOMIANKACH - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - zdjęcie od MKdesigner
Aranżacje wnętrz - Salon: MIESZKANIE W ŁOMIANKACH - Mały salon z kuchnią z jadalnią z tarasem / balkonem, styl nowoczesny - MKdesigner. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Przytulnie, nowocześnie, klimatycznie - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od MK HOME
Aranżacje wnętrz - Salon: Przytulnie, nowocześnie, klimatycznie - Mały biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - MK HOME. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
PROJEKT MAŁEGO MIESZKANIA - ŁDŻ 2018 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od BIBI
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: PROJEKT MAŁEGO MIESZKANIA - ŁDŻ 2018 - Średni biały szary hol / przedpokój, styl skandynawski - BIBI. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom Rybnik - Średni z wieszakiem czarny szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od FOORMA Pracownia Architektury Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Dom Rybnik - Średni z wieszakiem czarny szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - FOORMA Pracownia Architektury Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Apartament - Kraków - Średni z wieszakiem niebieski szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od WERDHOME
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Apartament - Kraków - Średni z wieszakiem niebieski szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - WERDHOME. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
pojemny hall - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: pojemny hall - MIKOŁAJSKAstudio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
WILANÓW - realizacja - Duży biały hol / przedpokój, styl minimalistyczny - zdjęcie od INVENTIVE studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: WILANÓW - realizacja - Duży biały hol / przedpokój, styl minimalistyczny - INVENTIVE studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Realizacja szaf. - Hol / przedpokój - zdjęcie od Mariani s.c.
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Realizacja szaf. - Hol / przedpokój - Mariani s.c.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM BIAŁOŁĘKA - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od INVENTIVE studio
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: DOM BIAŁOŁĘKA - Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - INVENTIVE studio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
MP86 MIESZKANIE POZNAŃ - zdjęcie od BOSKE ART
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: MP86 MIESZKANIE POZNAŃ - BOSKE ART. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
KUCHNIA Z SALONEM / STREFA DZIENNA - zdjęcie od AM BUTOR ARCHITEKCI
Aranżacje wnętrz - Salon: KUCHNIA Z SALONEM / STREFA DZIENNA - AM BUTOR ARCHITEKCI. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Szara elegancja - Jadalnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Idea by Mag.
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Szara elegancja - Jadalnia, styl nowoczesny - Idea by Mag.. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt wnętrz domu w Miechowie. - zdjęcie od BEFORECONCEPT
Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt wnętrz domu w Miechowie. - BEFORECONCEPT. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
DOM W FIRLEJU - Średni biały salon, styl nowoczesny - zdjęcie od BDWstudio
Aranżacje wnętrz - Salon: DOM W FIRLEJU - Średni biały salon, styl nowoczesny - BDWstudio. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
dom pod Krakowem 250m2 - Duży szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od MaNaZa
Aranżacje wnętrz - Salon: dom pod Krakowem 250m2 - Duży szary salon, styl nowoczesny - MaNaZa. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt wnętrz - mieszkanie w Krakowie - zdjęcie od BEFORECONCEPT
Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt wnętrz - mieszkanie w Krakowie - BEFORECONCEPT. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia bez okna z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświet ... - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia bez okna z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświet ... - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem z marmurową podłogą łazienka z oknem, styl tra ... - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem z marmurową podłogą łazienka z oknem, styl tra ... - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem łazienka z oknem, styl tradycyjny - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem łazienka z oknem, styl tradycyjny - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka w stylu Modern Classic - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl tradycyjny - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w stylu Modern Classic - Mała bez okna z lustrem łazienka, styl tradycyjny - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświetleniem ła ... - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka w stylu Modern Classic - Średnia z lustrem z marmurową podłogą z punktowym oświetleniem ła ... - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Drewniany rustyklany stół - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Drewniany rustyklany stół - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Modułowa sofa w salonie - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Modułowa sofa w salonie - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowoczesny salon, z nutką rustykalnego - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Nowoczesny salon, z nutką rustykalnego - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Palone drewno jako ściana tv - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Palone drewno jako ściana tv - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Palone fronty w kuchni - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Palone fronty w kuchni - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z wyspą - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z wyspą - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z wyspą i palonymi drewnianymi frontami - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z wyspą i palonymi drewnianymi frontami - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia zielona z drewnianą wyspą - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia zielona z drewnianą wyspą - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Projekt wnętrza domu w stylu rustyklanym - Hol / przedpokój - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Projekt wnętrza domu w stylu rustyklanym - Hol / przedpokój - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia z tapetą, jasnym tapicerowanym łóżkiem. - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z tapetą, jasnym tapicerowanym łóżkiem. - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia z leśnym tłem - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia z leśnym tłem - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Minimalistyczna łazienka ZEN - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Minimalistyczna łazienka ZEN - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Minimalistyczna łazienka ZEN - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Minimalistyczna łazienka ZEN - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Eklektyczny salonik z szarą boazerią i meblami vintage - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Eklektyczny salonik z szarą boazerią i meblami vintage - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Eklektyczny salonik z szarą boazerią i meblami vintage - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Eklektyczny salonik z szarą boazerią i meblami vintage - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Drewniana podłoga w korytarzu - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Drewniana podłoga w korytarzu - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Drewniane akcenty w przedpokoju - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Drewniane akcenty w przedpokoju - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Jasny hol z drewnianą podłogą - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Jasny hol z drewnianą podłogą - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wiatrołap z trwertynem - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wiatrołap z trwertynem - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Wiatrołap z trawertynem - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Wiatrołap z trawertynem - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Jadalnia z szarym stołem - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia z szarym stołem - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia ze spiżarnią - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia ze spiżarnią - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia ze spiżarnią - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia ze spiżarnią - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Jadalnia z szarym drewnianym stołem - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia z szarym drewnianym stołem - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z wyspą i szarymi frontami - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z wyspą i szarymi frontami - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z drewnianą wyspą i szarymi frontami - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z drewnianą wyspą i szarymi frontami - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z wyspą i szarymi frontami - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z wyspą i szarymi frontami - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Jadalnia z szarym stołem i dużymi lampami - zdjęcie od Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia z szarym stołem i dużymi lampami - Karolina Saj-Chodorowska Architektura Wnętrz . Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności