JYSK - Sklep

Grupa JYSK

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu"; jest ona własnością założyciela, Larsa Larsena, który jest znany w całej Danii jako najlepszy sprzedawca z „wyjątkową ofertą".

W 1979 roku, gdy otworzył swój pierwszy sklep w drugim co do wielkości mieście w Danii - Arhus - gdzie, nawiasem mówiąc, sklep nadal istnieje - Larsen miał wielkie ambicje, ale nawet nie przypuszczał, że jego firma tak szybko się rozwinie. Larsen z powodzeniem otworzył kilka sklepów JYSK Sengetøjslager (oryginalna nazwa sklepu do 2001 roku) w całej Danii, a w 1984 roku otworzył pierwszy sklep za granicą, w sąsiednich Niemczech.

Obecnie grupa JYSK obejmuje 2.200 sklepów w wymienionych poniżej 37 krajach na całym świecie. W Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Polsce, w Republice Czeskiej, na Węgrzech, w Holandii, na Słowacji, w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Islandii, Kanadzie, Grenlandii, na Wyspach Owczych, w Estonii, Łotwie, Litwie, na Ukrainie, w Kosowie, Bułgarii, Kazachstanie, Rumunii, Francji, w Wielkiej Brytanii, Słowenii, Macedonii, Chorwacji, we Włoszech, w Hiszpanii, Bośni i Hercegowinie, Chiny, Serbia, Armenia, Indonezji i Czarnogóra.

Roczny obrót grupy wynosi około 2,8 miliardów €. Wzrost jest stały i kontrolowany, a zatrudnionych jest około 19.000 pracowników.

Słowo „JYSK" było zawsze celowo używane w nazwie firmy. W języku duńskim słowo „JYSK" oznacza coś lub - jak Lars Larsen - kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego i jest często kojarzone ze skromnością, dokładnością i uczciwością - trzema wartościami, które Larsen zawsze identyfikował z JYSK oznaczające wiarygodność i solidność.

JYSK
JYSK jest obserwowany przez gabrielapopowicz
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Ka Siatko
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Lux4home™
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Ryba Rybicka
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Elżbieta Sokołowska
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Voytek Es
JYSK
JYSK jest obserwowany przez Natalia Kęsicka
JYSK
Nowe zdjęcie od JYSK
Salon+-+zdj%C4%99cie+od+JYSK
JYSK
Nowe zdjęcie od JYSK
-+zdj%C4%99cie+od+JYSK