Murator PROJEKTY - Architekt budynków

W Kolekcji projektów gotowych Muratora znajduje się niemal 1600 projektów, w tym ponad 900 projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, piętrowych, tradycyjnych i nowoczesnych, drewnianych i letnich oraz bliźniaków. U nas można nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa naszych specjalistów (architekta i kosztorysanta, doradcy kredytowego). Wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie. Dzisiaj możemy być dumni, że ponad 190 tysiącom osób – nie tylko w Polsce, ale i za granicą – pomogliśmy w wyborze projektu i spełnieniu marzeń o własnym miejscu na ziemi.

Nasze projekty powstają w pracowni architektonicznej Muratora, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna, wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty.

Co roku wprowadzamy do naszej Kolekcji ponad 100 różnorodnych NOWOŚCI, w których odzwierciedlamy aktualne potrzeby, gusty i oczekiwania Inwestorów.

W naszej ofercie można znaleźć także: garaże, budynki mieszkalno-usługowe, budynki usługowe (sklepy, warsztaty, myjnie, restauracje, zajazdy, pensjonaty,domy weselne, przedszkola, świetlice), budynki garażowo-magazynowe i magazyny oraz budynki inwentarskie (obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki, stajnie i lonżownie).

Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY jest obserwowany przez GLOBALO.pl
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku podłoga
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku Podłoga piękna .
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku sufit
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku ściany - kolor
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku Płytka
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY jest obserwowany przez Desinado Desinado
Murator PROJEKTY