Co szukasz?
Zobacz także

Murator PROJEKTY - Architekt budynków

Pomagamy w realizacji marzeń!

W Kolekcji projektów gotowych Muratora znajduje się niemal 1600 projektów domów, w tym projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym, piętrowych, tradycyjnych i nowoczesnych, drewnianych i letnich oraz bliźniaków. Działamy kompleksowo - u nas można nie tylko kupić projekt, ale także skorzystać z bezpłatnego doradztwa specjalistów (architekta, kosztorysanta, czy doradcy kredytowego). Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie. Jesteśmy dumni, że od ponad 22 lat pomagamy spełniać marzenie o własnym miejscu na ziemi.

Nasze projekty powstają w pracowni architektonicznej Muratora, a także są efektem współpracy z kilkudziesięcioma architektami z całej Polski. Duża różnorodność architektoniczna i funkcjonalna oraz wysoka jakość dokumentacji, to niewątpliwie nasze atuty.

Co roku wprowadzamy do naszej Kolekcji ponad 100 różnorodnych NOWOŚCI, w których odzwierciedlamy aktualne potrzeby, gusty i oczekiwania Inwestorów.

W naszej ofercie można znaleźć także: garaże, budynki mieszkalno-usługowe, budynki usługowe (sklepy, warsztaty, myjnie, restauracje, zajazdy, pensjonaty,domy weselne, przedszkola, świetlice), budynki garażowo-magazynowe i magazyny oraz budynki inwentarskie (obory, chlewnie, tuczarnie, kurniki, stajnie i lonżownie).

Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY jest obserwowany przez Natalia Grubek
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY jest obserwowany przez GLOBALO.pl
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku podłoga
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku Podłoga piękna .
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku sufit
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku ściany - kolor
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY odpowiedział(a) w wątku Płytka
Murator PROJEKTY
Murator PROJEKTY jest obserwowany przez Desinado Desinado