Epoca-Pracownia Projektowa - Architekt / projektant wnętrz

Jako dynamiczna grupa architektów, inżynierów budownictwa i architektów wnętrz działamy w branży budowlanej od 1998r. pod kierownictwem arch. Małgorzaty Galewskiej. Pasja, która stoi na czele naszego zespołu sprawia, że z radością podejmujemy najtrudniejsze wyzwania. Codziennie poszukujemy nieprzeciętnych rozwiązań, dzięki czemu osiągamy wiele sukcesów. Nasze zaangażowanie i niezaspokojona ciekawość pozwalają nam nieustannie się rozwijać i kroczyć z duchem czasu, wprowadzając do świata architektury nowe standardy.

Proponujemy wykonanie projektów wielobranżowych dla budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, służby zdrowia, obiektów magazynowych a także rozbudowy i przebudowy, adaptacje projektów gotowych, nadzory autorskie oraz szeroko pojęte usługi powiernictwa inwestycyjnego związanego z zastępowaniem Inwestorów w kontaktach z urzędami i instytucjami w trakcie projektowania i realizacji inwestycji budowlanych.

Tworzymy także niepowtarzalne wnętrza, które dzięki swojej ponadczasowości i funkcjonalności służą naszym Klientom wiele lat.

Naszym Inwestorom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy kolejnych do twórczej współpracy!