LOFT ART Izabela Balbus - Architekt / projektant wnętrz

Studio LOFT ART powstało z myślą o wyjątkowych i nieszablonowych wnętrzach. Chcemy zaproponować swoim klientom nietypowe rozwiązania, które sprawią, iż tak szczególne miejsce, jakim jest własny dom, stanie się przestrzenią dającą niezwykłą energię do działania. Każdy nasz projekt jest dopasowany do indywidualnych potrzeb, przemyślany pod względem funkcji i dopracowany w każdym detalu. Jednocześnie, zawsze wyróżnia się pod względem estetycznym.

Studio specjalizuje się w kompleksowych projektach poszczególnych pomieszczeń jak i całych wnętrz. Dla klientów, którzy oczekują czegoś więcej, oferujemy nadzór autorski oraz realizację inwestycji "pod klucz".

Cenimy sobie naturalne, uniwersalne materiały, takie jak drewno czy kamień. Dzięki zestawianiu ich z nowoczesnymi propozycjami z zakresu designu, kreujemy wnętrza o ponadczasowym charakterze.

Wierzymy, że każdy detal odgrywa istotną rolę w urządzeniu całego wnętrza, dlatego dobieramy je z należytą uwagą, kładąc szczególny nacisk na spójność projektu.

Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i firmami z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz, dzięki czemu unikamy błędów i niepotrzebnych kosztów. Bierzemy odpowiedzialność za nasze projekty i w pełni się z nimi identyfikujemy, co daje nam siłę i motywację do działania.

Współpraca z projektantem wnętrz pomaga zaoszczędzić nie tylko sporo czasu i stresu, towarzyszących wykańczaniu wymarzonej przestrzeni, ale także ułatwia obniżenie kosztów poprzez unikniecie pomyłek i przeróbek. Ponadto, dzięki współpracy z licznymi firmami z branży, jesteśmy w stanie wynegocjować korzystne rabaty dla klientów.

Dzięki licznym szkoleniom, udziałowi w targach, szkoleniach produktowych oraz śledzeniu rynku wyposażenia i aranżacji wnętrz oferujemy swoim klientom najlepsze i najnowsze rozwiązania. W każdej realizacji mamy na uwadze założony budżet oraz wytyczne inwestora co do jego indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta skierowana jest również do klientów biznesowych, dla których siedziba firmy stanowi wizytówkę ich działalności. Doskonale wiemy, że dobrze zaprojektowane wnętrze to opłacalna inwestycja.

Z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem tworzymy wnętrza, w których ludzie odpoczywają, pracują czy dobrze się bawią. Specjalizujemy się w kreowaniu przestrzeni, w których każdy aspekt życia staje się przyjemniejszy...

Znajdź nas
Gorzów Wlkp.
WWW
Facebook