Czego szukasz?
Zobacz także

Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz - Architekt / projektant wnętrz

Katarzyna Kraszewska należy do grona czołowych polskich architektów wnętrz.

Jej projekty były wielokrotnie nagradzane i publikowane w prasie w Polsce i zagranicą, a w portfolio znajdują się wnętrz w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Pracownia powstała z pasji do projektowania pięknych przestrzeni w 2004r a pod obecna nazwą tworzy projekty dla najbardziej wymagających klientów od 2008r. Przez lata doświadczenia w pracy nad projektami powstała grupa wyspecjalizowanych projektantów, wykonawców oraz dostawców, których wsparcie i wieloletnia współpraca umożliwia tworzenie projektów niepowtarzalnych i ponadczasowych.

Pracownia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze całych inwestycji utrzymanych w stylistyce nowoczesnej i ponadczasowej elegancji. Mając na celu komfort klientów cały proces przeprowadzany jest z dbałością o każdy detal i pełnym zaangażowaniem rozpoczynając od prac nad koncepcją po wizualizacje, rozrys techniczny po nadzór nad realizacją, dostawy materiałów wraz z zapewnieniem ekip wykonawczych, aż po dobór najdrobniejszych dodatków i oddanie inwestycji do użytkowania.

Pracownia mieści się w urokliwym miejscu na Warszawskim Powiślu, gdzie do dyspozycji klientów są próbki wszystkich wykończeń, materiałów, detali wykonawczych oraz dodatków i mebli używanych w projektach, dzięki temu klient może na własne oczy przekonać się o jakości proponowanych materiałach i kolorystyki.

Głównym założeniem pracowni jest tworzenie wnętrz które w pozytywny sposób wpływają na użytkownika, są funkcjonalne, spełniają wszelkie oczekiwania oraz są eleganckie, nienachalne, wysublimowane w kolorystyce z zwróceniem szczególnej uwagi na kompozycje, sztukę i atmosferę jakie w nich panują, tak aby nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani efektem w którym będą przebywać i przez którego pryzmat będą oglądać świat.