Meteor Architects - Architekt / projektant wnętrz

Meteor Architects założyliśmy w 2005 roku.

Staramy się projektować budynki i wnętrza funkcjonalne, które w pełni odzwierciedlają potrzeby inwestora. W sposób świadomy i pozytywny łączymy tradycję z nowoczesnością. Chętnie sięgamy po sprawdzone wzorce a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowinki techniczne i materiałowe. Współczesna architektura w naszym rozumieniu to funkcjonalność, energooszczędność, trwałość oraz proste a tym samym ekonomiczne formy. Najpiękniejsze są budynki przemyślane, logiczne, dopasowane do warunków konkretnej lokalizacji.

Oferujemy:

  • Projekty indywidualne domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, hoteli, biur, budynków handlowych i usługowych, obiektów sportowych, budynków przemysłowych, magazynowych i innych.

  • Projekty wnętrz i aranżacje wystaw, pawilony wystawowe i małe formy użytkowe w tym meble i mała architektura.

  • Obsługę całego procesu inwestycyjnego: od wyboru działki i pomocy przy określeniu rentowności inwestycji do momentu przekazania nowego budynku do użytkowania.

  • Pełną dokumentację projektową: analizy chłonności terenu, koncepcje architektoniczne, projekty budowlane, wielobranżowe projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne, przedmiary robót i kosztorysy.

  • Prowadzenie postępowań formalo-prawnych, w tym: uzyskanie warunków zabudowy, warunków przyłączy technicznych mediów, przyłączenia do układu drogowego, raporty oddziaływania na środowisko, świadectwa energetyczne, pozwolenia na budowę i pomoc przy przekazaniu budynku do użytkowania.

  • Nadzór autorski nad realizowaną inwestycją, doradztwo techniczne.

Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez kuhlmann
Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez mojasztuka
Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez Cerames
Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez Antlabo
Meteor Architects
Meteor Architects
Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez Lux4home™
Meteor Architects
Meteor Architects jest obserwowany przez Zuza Dominów
Meteor Architects