Trwają Sel Days! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie - tylko do 21.06!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową obsługą ogrodów. W pełnym zakresie realizujemy usługi projektowe i wykonawcze dotyczące aranżacji zieleni, małej architektury oraz tarasów z drewna. Sprawimy aby Twój ogród był wymarzonym miejscem relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich. Oferujemy również pełen zakres usług pielęgnacyjnych niezbędnych w Twoim ogrodzie.

Pergola nowoszesna
Ogród przy lesie
Urządzanie ogrodów nowoczesnych
Taras na dachu, strefa wypoczynku na tarasie - zdjęcie od Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów
Aranżacje wnętrz - Taras: Taras na dachu, strefa wypoczynku na tarasie - Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Strefa wypoczynku na tarasie - zdjęcie od Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów
Aranżacje wnętrz - Taras: Strefa wypoczynku na tarasie - Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Zieleń na tarasie - zdjęcie od Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów
Aranżacje wnętrz - Taras: Zieleń na tarasie - Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Tarasy z drewna - zdjęcie od Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów
Aranżacje wnętrz - Taras: Tarasy z drewna - Zielony Styl -Projektowanie, realizacja ogrodów i tarasów. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!