Odkryj konsole do przedpokoju i salonu już od 199zł 👀
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
White pocket

Opis

Pościele White Pocket wykonane są z satyny bawełnianej, która jest jednym z bardziej cenionych materiałów używanych przy produkcji pościeli. Stawiamy na niepowtarzalne wzornictwo, dzięki czemu nasza pościel nie jest tylko dodatkiem, ale główną ozdobą sypialni. Pościele White Pocket w całości produkowane są w Polsce.

White pocket jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
White pocket jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel "Pasiasty duet" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel "Pasiasty duet" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel " Na tropie lisa" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel " Na tropie lisa" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel "Makowa łąka" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel "Makowa łąka" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel "Inspiracja" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel "Inspiracja" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel dla dzieci "Duża ryba" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: Pościel dla dzieci "Duża ryba" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Pościel "Brzozowy las" - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Pościel "Brzozowy las" - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od White pocket
Sypialnia - zdjęcie od White pocket
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia - White pocket. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!