Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%
zdjęcie główne profilu
D

Opis

Jesteśmy biurem projektowym, które prężnie funkcjonuje na rynku polskim od 2005 roku. Tworzymy grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów. Od początku swojej działalności skupiamy się na indywidualnych potrzebach klienta. Zakres naszej działalności obejmuje przestrzenie mieszkalne, usługowe, jak i użyteczności publicznej. Projektujemy zarówno budynki energooszczędne z wyjątkowym funkcjonalnym wnętrzem i interesującą bryłą.

Projekty budowlane - architektura, konstrukcja instalacje Projekty koncepcyjne, wizualizacje, zmiany sposobu użytkowania. Doradztwo przy doborze lokalizacji, działki analiza pod przeznaczenie.

Dom w Gdańsku
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności