Dzień Chłopaka tuż tuż! Odkryj pomysły na prezenty 🎁
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
talerze-kubki.pl

Opis

Specjalizujemy się w sprzedaży designerskich, nowoczesnych, minimalistycznych dodatków dekoracyjnych: talerzy, kubków, filiżanek oraz innych produktów do nakrywania stołu i dekoracji wnętrz, w tym tekstyliów naturalnych, zazwyczaj wykonanych z tkanin lnianych (100% polski len). Cenimy bardzo dobrą jakość wykonania i przede wszystkim design - minimalistyczny styl, proste formy, kolory ziemii, ekologiczne materiały i len.

Sklep powstał pod namową naszych Klientów, dla których projektowaliśmy domy i wnętrza. Dla nich to wyszukiwaliśmy i dobieraliśmy najdrobniejsze przedmioty zarówno z rynku krajowego, jak i poza granicami. Sklep jest zatem uzupełnieniem naszej głównej działalności związanej z projektowaniem architektoniczno-wnętrzarskim, wzornictwem przemysłowym oraz szeroko pojętą grafiką i reklamą.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i producentem wielu produktów tworzących ofertę. Większość z nich jest naszego autorstwa. Część artykułów pochodzi od naszych Partnerów, którzy cenią zbliżoną estetykę i wartości wizualno-jakościowe oraz naturalne i organiczne materiały.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia produktów w sklepie i dziękujemy za wszelkie zgłoszone sugestie, które zawsze są dla nas dobrą inspiracją.

talerze-kubki.pl jest obserwowany przez użytkownika Lux4home™.
talerze-kubki.pl jest obserwowany przez użytkownika Dariusz Majgier - Fotograf Wnętrz i Nieruchomości.
Nowe zdjęcie od talerze-kubki.pl
Jadalnia - zdjęcie od talerze-kubki.pl
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Jadalnia - talerze-kubki.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!