🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
PRACOWNIA 88

Opis

PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali. Trzon pracowni tworzy para architektów o różnym doświadczeniu zawodowym.

Zapewniamy wszechstronną obsługę Inwestora – począwszy od konsultacji i analiz przedprojektowych, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami branżowymi, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych.

Wykonujemy: – wielobranżowe projekty współczesnych domów jednorodzinnych – wielobranżowe projekty budynków użyteczności publicznej, w tym produkcyjnej i magazynowej – projekty przebudów i rozbudów budynków istniejących – projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych – projekty elewacji – projekty zagospodarowania terenu – analizy chłonności terenu inwestycji – projekty ogrodzeń – wizualizacje 3D

DOM W JAWORZNIE
KUCHNIA I SALON
Pokój bliźniaczek
Kuchnia / Rybnik
MIESZKANIE / GODÓW
jadalnia
korytarz
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności