Co szukasz?
Zobacz także

CudneMeble - Sklep

CudneMeble to producent i importer mebli z Indii. Salon meblowy mieści się w Galerii Gala w Lublinie. W swojej ofercie ma solidne meble z litego drewna, urocze dodatki do domu pełne ciepłego klimatu. Najciekawsze są kolonialne meble indyjskie, meble z egzotycznego drewna, meble z palisandru, meble kolonialne, bardzo modne meble z mango, srebrne meble i dodatki w stylu Glamour. Bogatą ofertę stanowią wysokiej jakości meble wypoczynkowe takie jak: sofy, kanapy, narożniki i fotele.

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo między innymi nowoczesne meble kolonialne takie jak: kolonialna komoda z Indii, łóżko z Indii, biała komoda, stolik kawowy z Indii, meble z litego drewna czy srebrna komoda Glamour.

Nasze meble drewniane wykonane są z litej grubej deski z najlepszych gatunków drewna (palisandru). Są to tanie meble wysokiej jakości.

W ofercie znajdziecie Państwo również dodatki do aranżacji wnętrz oraz dodatki do domu tj latarenka, szkatułka, lustro, ramka na zdjęcia, zegar.

Internetowy sklep on-line pozwoli Państwu zapoznać się z naszą ofertą i niskimi cenami, a w salonie meblowym w Lublinie na al.Spółdzielczości Pracy 99 będziecie Państwo mogli dotknąć każdy mebel by przekonać się o jego wysokiej klasie, solidności i poczuć uroczy zapach orientu.