Czego szukasz?
Zobacz także

KODY Wnętrza Design & Concept Store - Sklep

KODY Wnętrza Design & Concept Store oferuje designerskie produkty z zakresu dekoracji i wykończenia wnętrz m.in. oświetlenie, wyposażenie wnętrz (meble, regały, komody itp.) i dekoracji wnętrz.

Naszą ideą jest zaprezentowanie i udostępnienie na polskim rynku produktów odzwierciedlających najnowsze trendy we wzornictwie i projektowaniu wnętrz indywidualnych i komercyjnych. Chcemy naszą ofertą inspirować do tworzenia nietuzinkowych wnętrz. Zwrócić większą uwagę na lampy, które pełnią nie tylko funkcję oświetlenia w naszym otoczeniu, ale także stanowią bardzo istotny element dekoracyjny.

Współpracujemy z producentami zarówno z Europy jak i innych zakątków świata. Nasi stali partnerzy to Muuto New Nordic, Artecnica, Tom Rossau, Doctor Design, Petit Friture, Calabaz, Greenworks, Tabanda oraz wielu innych. Posiadamy szeroką gamę produktów w stałej ofercie, ale mamy także bogatą ofertę produktów dostępnych na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zarażania innych ideą niebanalnego oświetlenia i wyposażenia we wnętrzach.