Czego szukasz?
Zobacz także

INTERIOR AFFAIRS - Architekt / projektant wnętrz

Wyobraź sobie wnętrze wymarzonego domu. Wnętrze przytulne i ciepłe, pełne wyszukanych dekoracji i rodzinnych pamiątek. A może jest to wnętrze industrialne, minimalistyczne, urzekające prostotą formy i detalu?

Z pomocą Interior Affairs to, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze wyobraźni i marzeń, stanie się realne. Celem wszelkich działań projektowych jest bowiem stworzenie przestrzeni nie tylko pięknej i funkcjonalnej, ale również nacechowanej indywidualnym stylem i charakterem jej mieszkańców.

Właścicielką i założycielką Interior Affairs jest architekt wnętrz - Karolina Butrymowicz, której fachowa wiedza zdobyta podczas studiów w Akademii Sztuk Pięknych wsparta doświadczeniem uzyskanym w czasie pracy zawodowej pozwala na tworzenie wnętrz harmonijnych i komfortowych. W branży projektowej działa od 2008 roku. Dzięki solidnemu warsztatowi, zaufanym dostawcom oraz sprawdzonym wykonawcom powstające w wyniku współpracy projekty wnętrz znajdują swoje wierne odzwierciedlenie w rzeczywistości – ku zadowoleniu Inwestorów.