Suszek Design Formy Niebywałe - Architekt / projektant wnętrz

Wieloletnie doświadczenie Jacka Wojciecha Suszka w projektowaniu mebli oraz chęć pokazania nowoczesnych, unikalnych projektów przyczyniły się do powstania kolekcji autorskiej, marki – SUSZEK.

Wzornictwo można uznać za narzędzie służące poprawie jakości życia poprzez projektowanie i wdrażanie produktów odpowiednio dobrych jakościowo, użytecznie i wizualnie. Nowa kolekcja to przede wszystkim całościowa koncepcja uwzględniająca jak najprostsze, a zarazem niezbędne rozwiązania. Projekty powstały dzięki fascynacji autora łączeniem roli projektanta-rzemieślnika, tworzącego używane na co dzień przedmioty, z rolą projektanta-artysty i wizjonera. Niełatwa sztuka projektowania i budowy mebli nie ogranicza się tylko do wysokiej jakości wykonania, lecz również do studiowania szerokiej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa i ergonomii.

Meble z kolekcji SUSZEK produkowane są w seriach przez wykwalifikowanych pracowników, od wielu lat związanych z branżą meblową, których celem jest wypromowanie i sprzedaż mebli nawiązujących do najlepszych polskich tradycji. To dzięki ich doświadczeniu, wiedzy i wykwalifikowaniu pracownia jest wstanie sprostać najbardziej indywidualnym wymaganiom. Zapraszamy Państwa do uczestniczenia w tym, co nas fascynuje.

Działalność projektowa z zakresu grafiki użytkowej oraz wzornictwa przemysłowego. Od początku pracy twórczej głównym tematem projektów są meble tapicerowane i skrzyniowe. Prace zespołu konstruktorskiego przy opracowaniu wzorów mebli na rynku krajowym i zagranicznym. Firma specjalizującą się w tworzeniu projektów, prototypów – pierwszych wzorów mebli z pełną dokumentacją oraz doradztwem rozwoju produktu na rynku. Projekty to połączenie walorów estetycznych, funkcjonalności i komfortu z wysoką jakością mebli.

Znajdź nas
Olsztyn
WWW