Czego szukasz?
Zobacz także

Suszek Design Formy Niebywałe - Architekt / projektant wnętrz

Wieloletnie doświadczenie Jacka Wojciecha Suszka w projektowaniu mebli oraz chęć pokazania nowoczesnych, unikalnych projektów przyczyniły się do powstania kolekcji autorskiej, marki – SUSZEK.

Wzornictwo można uznać za narzędzie służące poprawie jakości życia poprzez projektowanie i wdrażanie produktów odpowiednio dobrych jakościowo, użytecznie i wizualnie. Nowa kolekcja to przede wszystkim całościowa koncepcja uwzględniająca jak najprostsze, a zarazem niezbędne rozwiązania. Projekty powstały dzięki fascynacji autora łączeniem roli projektanta-rzemieślnika, tworzącego używane na co dzień przedmioty, z rolą projektanta-artysty i wizjonera. Niełatwa sztuka projektowania i budowy mebli nie ogranicza się tylko do wysokiej jakości wykonania, lecz również do studiowania szerokiej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa i ergonomii.

Meble z kolekcji SUSZEK produkowane są w seriach przez wykwalifikowanych pracowników, od wielu lat związanych z branżą meblową, których celem jest wypromowanie i sprzedaż mebli nawiązujących do najlepszych polskich tradycji. To dzięki ich doświadczeniu, wiedzy i wykwalifikowaniu pracownia jest wstanie sprostać najbardziej indywidualnym wymaganiom. Zapraszamy Państwa do uczestniczenia w tym, co nas fascynuje.

Działalność projektowa z zakresu grafiki użytkowej oraz wzornictwa przemysłowego. Od początku pracy twórczej głównym tematem projektów są meble tapicerowane i skrzyniowe. Prace zespołu konstruktorskiego przy opracowaniu wzorów mebli na rynku krajowym i zagranicznym. Firma specjalizującą się w tworzeniu projektów, prototypów – pierwszych wzorów mebli z pełną dokumentacją oraz doradztwem rozwoju produktu na rynku. Projekty to połączenie walorów estetycznych, funkcjonalności i komfortu z wysoką jakością mebli.

Znajdź nas
Olsztyn
WWW
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe jest obserwowany przez kuhlmann
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe jest obserwowany przez Cerames
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe jest obserwowany przez Antlabo
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe
Suszek Design Formy Niebywałe